anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chce zmienic na konta bankowego.

iredz
#7 Wielbiciel#

Od dawna nie sprzedawalem na allegro. Nie posiadam juz bankowego konta polskiego i chce je zlikwodowac. Moja zona posiada i chcialbym zamienic w allegro na inne.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same.

oznacz moderatorów

iredz
#7 Wielbiciel#

Czyli musze nowe konto bankowe zalozyc. W tej sytuacji musze skasowac obecne ktore jest w ustawieniach bo ono nie istnieje a  mam systawione licytacje. Albo zamknac licytacje by nikt nie placil na nie istniejsace konto. Gdzie wymazac moje stare konto bankowe z allegro.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

iredz
#7 Wielbiciel#

Rozumiem tylko w ktoreym miejscu jest to ustawienie wyplat. Nie moge tego odszukac. Do wplat za allegro ustawienia sa bez problemy a te z kontem nie do znalezienia

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@iredz Jedną z podstawowych zasad jest tożsamość ( identyczność ) danych posiadacza konta na allegro i w banku. MUSZĄ BYĆ TAKIE SAME inaczej nie wypłacisz pieniędzy. Czyli : konto na żonę odpada

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

iredz
#7 Wielbiciel#

rozumien tylko stare konto bankowe ktore jest w allegro nie istnieje juz. ewentualne wplaty pojda w proznie.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Musisz założyć nowe konto, zmienić je i potwierdzić przelewem. Nic innego nie wymyślisz. Mój facet miał od początku swojego allegro przez kilkanaście lat mój numer na payu. Po ostatnich zmianach chciał przestawić wypłaty na tygodniowe i też skończyło się tym, że musiał zasuwać założyć konto. W ogóle ostatnio zdrowo z tym przegięli. Ja też mam konto kilkanaście lat i też jak będę chciała zmienić tylko sposób wypłat to muszę za każdym razem potwierdzać przelewem co jest śmieszne. Chyba ze ma ktoś na to jakiś patent? Można chyba dodać zagraniczne konto jak takie masz ale to już mod by musiał wytłumaczyć jak. A jeszcze jest opcja przekazu pocztowego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz, jak masz zwykle konto to możesz je przekazać żonie, wystarczy akt małżeński i wówczas ona ustawi swoje konto bankowe, ma w Polsce, możesz także dopisać ja jako współmałżonka.

Imię i nazwisko (przekazanie konta)

  • Konto zwykłe – zmiana użytkownika konta możliwa jest wyłącznie między małżonkami. Aby przekazać konto małżonce/małżonkowi, wypełnij formularz i załącz zdjęcie aktu małżeństwa.
oznacz moderatorów

iredz
#7 Wielbiciel#

Dopisalem zone do konta tylko gdzie sie to wprowadza. Gdzie to szukac w jakiej zakladce. Wprowadzanie danych konta bankowego.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@iredz Tutaj zmienisz dane do wypłat: https://allegro.pl/myaccount/Payu/PayoutsConfiguration.php?source=system 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

iredz
#7 Wielbiciel#

Wpisalem zone do konta jako wspolmalzonek w ustawieniach. Nie da sie niestety zmienic danych konta bankowego na zone. Wywala mnie. Jednie gdybym wpisal inny nr konta ale moj. Nie da sie zmienic imienia. Ale to cyrk. Mam konto zagraniczne ale w euro. Tez nie przejdzie. Czyli pozostaje zalozyc specjalne konto w kraju tylko dla allegro. tylko po co to utrzymywac jak sie czasem cos raz w miesiacy sprzeda na allegro.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@iredz Jeśli pojawia się błąd, to prześlij nam proszę zrzut ekranu tego formularza. Będą tam Twoje dane osobowe, więc prześlij nam to tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów