anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ciągłe wiadomości o niedostarczonej wiadomości allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
oliGTI
#8 Zapaleniec#

Ciągle dostaje wiadomości, że moja wiadomość nie zostala dostarczona i żeby dodac jakis mail do konta allegro. Kiedy tam klikam wyskakuje strona allegro i usiłuje dodać mail. Tych wiadomości jest po np. 10 z jednej godziny i z takim samym mailem. Kolejnym razem znow 10szt ale juz mail inny. Ma tak ktos?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@oliGTI Dodaj w tej zakładce wszystkie adresy mailowe, z których korzystasz, odpowiadając na pytania z Allegro. Pomoże to uniknąć podobnych problemów w przyszłości. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
oliGTI
#8 Zapaleniec#
  • Problem w tym że to nie ja wysylam te wiadomości o zapytanie. A jak komunikat prosi o dodanie maila to wyskakuje nie moj mail ( mam jednego maila który jest główny i z niego wysylam powiadomienia). Wpisywałam mail w wyszukiwarce ktory sugeruje mi dodać i wyskakuje on jako spam.
oznacz moderatorów
oliGTI
#8 Zapaleniec#

Druga sprawa, ja nie wystawiam nic na allegro ani na lokalne wiec nikt nie na potrzeby pytac mnie o cokolwiek.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@oliGTI, jeśli kupujesz to sprzedawca może ci wysłać maila/wiadomość w CW 🙂

oznacz moderatorów
oliGTI
#8 Zapaleniec#

Przez ostatni czas niczego nie kupowałam, a maili o niedostatecznej widoczności dostałam ze 20.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@oliGTI Z jakiego adresu mailowego przyszły te wiadomości? Prześlij proszę zrzut ekranu z widokiem treści jednego z nich.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów
oliGTI
#8 Zapaleniec#

Na chwile obecną nie mam żadnego maila. Wyczyscilam skrzynkę w obawie że to jakies oszustwo. Zmienilam haslo itd mam zapisanego jedynie maila którego "zekomo allegro" chcialo mi przypisac do konta: [edycja]

oznacz moderatorów
oliGTI
#8 Zapaleniec#

Witaj ponownie. Dostałam kolejna serie wiadomości ktorych nie wysyłałam. Przesyłam screeny.

Screenshot_20200403-130603_Allegro.jpg

Screenshot_20200403-130611_Email App.jpg

oznacz moderatorów
oliGTI
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20200403-130623_Email App.jpg

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@oliGTI wprowadziliśmy maskowanie adresów e-mail między innymi po to, aby strony transakcji nie otrzymywały spamu. Maskowany adres kontrahenta jest znany wyłącznie Tobie (jest inny dla każdej pary kupujący-sprzedający). Gdybym miał zgadywać, co się stało, na podstawie powyższych zrzutów - uznałbym, że ktoś lub coś ma lub miało dostęp do Twojej skrzynki e-mail i teraz rozsyła niechciane wiadomości na znalezione w niej adresy. W tej sytuacji zabezpiecz swoją skrzynkę: najpierw przeskanuj komputer programem antywirusowym, potem zmień hasło do poczty. A automatyczne wiadomości od Allegro "Wiadomość nie została dostarczona" pozostaje Ci zignorować, będą przychodzić dopóki ktoś będzie próbował wysyłać maile na adres przypisany do Twojej transakcji...

Zastrzegam, że to tylko moje podejrzenia, bo nie mam wszystkich szczegółów.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
oliGTI
#8 Zapaleniec#

Dzięki! W końcu jakis trop. Haslo zmieniłam. Poczty używam na telefonie na którym jest antywirus. Komputer tez sprawdzowny.

oznacz moderatorów
oliGTI
#8 Zapaleniec#
  • W dniu dzisiejszym zostalam okradziona ze środków na koncie bo mialam przypisana karte do konta allegro. Na szczęście w pore zainterweniowałam i udalo się skontaktować ze sprzedawcą który odesłał pieniążki. W nocy dokonano kilkaset takich włamań ma konta allegro.
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@oliGTI,
@nat_not  ci pomogła, więc daj jej lajka i zaznacz jako rozwiązanie. Dzięki 🙂

oznacz moderatorów
7szymon7
#7 Wielbiciel#

Miałem taką sytuacje i faktycznie była poczta przejęta. Mam maila na onecie sprawdziłem w zakładce bezpieczeństwo - zalogowane urządzenia- okazało się że moja poczta była zalogowana gdzieś w wietnamie. wylogowałem z wietnamu i zmieniłem hasło narazie jest ok.

oznacz moderatorów