anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co robić, gdy klient nie zapłacił za wysłany towar a minął już termin zapłaty?

pawelciesla1982
#7 Wielbiciel#

Witam. Klient rozpoczął płatność przez Pay-U, ale jej nie dokończył. Pospieszyłem się z wysyłką towaru i niestety klient odebrał przesyłkę, ale nie zapłacił za nią. Nie reaguje na próby kontaktu. Allegro zwróciło mi prowizję, ale co mógłbym zrobić, żeby spróbować odzyskać pieniądze (90 zł)? Czy Allegro może jakoś zablokować tego klienta, bo widzę, że bezkarnie loguje się codziennie na Allegro?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawelciesla1982 czy możesz podać numer zamówienia, którego to dotyczy? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pawelciesla1982
#7 Wielbiciel#

f8e184c1-b654-11ec-a762-19d94b1fb176

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawelciesla1982 dziękuję! Odnalazłam to zamówienie. Skontaktowaliśmy się z osobą, która dokonała zakupu. Jeśli do poniedziałku kupujący nie odpowie, będziemy działać dalej, pozostańmy w kontakcie w sprawie nr 23137148. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MattsDeliveries
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy mogę prosić o adres mailowy/numer telefonu, żeby rozwiązać podobna sprawę? Klientka odebrała towar,  za który nie zapłaciła, kontakt był utrudniony dopóki nie wspomniałem o policji, a później się zasłaniała tym że paczki nie odebrała, choć widać po numerze trackingowym że została odebrana. Pozdrawiam Adrian Zyga

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MattsDeliveries jeśli potrzebujesz pomocy naszego zespołu możesz napisać do nas tutaj lub zamówić rozmowę telefoniczną. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów