anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to jest "przegląd cen"

Trixie12
#7 Wielbiciel#

O co chodzi z tym sloganem?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Trixie12 przegląd cen to  rozwiązanie dla sprzedających, za pomocą którego mogą:

  • sprawdzić, jaką cenę osiąga dany produkt na rynku – zarówno na Allegro, jak i w sklepach internetowych poza serwisem
  • porównać cenę produktu z własnej oferty z cenami rynkowymi tego samego produktu
  • dobierać najkorzystniejszą cenę dla swoich produktów, co może przełożyć się na zwiększoną sprzedaż i zyski.

    Przegląd cen znajdziesz w kilku miejscach:

Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wyprzedaz_2010
#9 Pomysłodawca#

A jak można ten w moim przypadku zupełnie zbędny i nie działający poprawnie dodatek do karty :mój asortyment" zamknąć, usunąć, zwinąć lub zrobić cokolwiek, żeby znikło? Ze względu na błędy w katalogu produktów, które będą zawsze bo konstrukcja tego czegoś jest taka, że błędy będą zawsze, porównywarka cen nie pomaga a przeszkadza. W moim przypadku ZAWSZE podaje odwołania do produktów, które nie są takie jak moje. Albo są to towary używane albo zamienniki.   Czy Allegro w ogóle dopuszcza możliwość dostosowania interfejsu użytkownika do jego potrzeb i preferencji?

oznacz moderatorów

wyprzedaz_2010
#9 Pomysłodawca#

Kolejny "babol".  Sprzedałem towar i ponownie wystawiona oferta ma zaktualizowaną cenę. A co robi dodatek przegląd cen"? Zgłasza mi, że są oferty tańsze od mojej i przekierowuje mnie do moich własnych nieaktualnych aukcji...  Śmiać się czy płakać??

oznacz moderatorów