anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu allegro ciągle usuwa moje oferty?

Sisano_pl
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam , mam juz dwa tygodnie batalie z allegro, ponieważ usuwają moje oferty, ponieważ są niezgodne podobno z regulaminem. Choć była rozmowa z ich pracownikiem mailowa na co mam podkładkę, gdzie on zaakceptował ofertę, a po paru dniach znowu oferta zdjęta, rozmawiamy z konsultantem allegro mówi nam co zrobić, żeby oferta nie była usunięta, robimy to i znowu aukcja jest usunięta, czy to jest normalne?Co chwile rozmawiamy z kim innym, który nic o tym nie wiem,  wszyscy mówią co innego, czy nie możemy się jak ludzie skontaktować i omówić co zrobić raz i konkretnie? tylko uprzykrzać komuś sprzedaż na której też zarabiacie i to nie mało? Aż tak chcecie żeby ludzie odeszli od was na [edycja]?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Sisano_pl
#1 Nowicjusz#

No tak to trochę wygląda, dramat

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jaki jest powód usuwania tych ofert przez allegro?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Sisano_pl  Mam pewne podejrzenie, chociaż nie jestem pewien czy aż tak rygorystycznie do tego podchodzą.

Być może według któregoś z pracowników Allegro Twój tekst na końcu w niektórych ofertach zachęca do przejścia na stronę internetową, gdzie można dokonać zakupu, bo pod nim jest Twój nick (z drugiej strony takie coś nie jest niezgodne z regulaminem), dla przykładu oferta 12023274815 - mam takie 20% pewności że może chodzić o coś tego typu. Jeżeli tak, to pewnie wystarczy zmienić na "sprawdź resztę naszych ofert [...]".

Masz jakieś szczegółowe informacje na temat dlaczego zamykają Ci oferty? Zwykle dostaje się maila z punktem regulaminu który ponoć się łamie. W aktywnych ofertach niczego się nie doszukałem, więc pozostaje przejrzeć maila albo poczekać na moderatorów 😄

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sisano_pl, czy możesz podać numer sprawy, w której otrzymałeś informację, że oferta jest zaakceptowana, a następnie została usunięta? Chętnie odpowiem Ci też na pytanie dotyczące powodu usunięcia oferty, natomiast podaj, proszę, jej numer. 

Z tego, co widzę, ostatnie zastrzeżenia dotyczyły m.in. propozycji wyboru towaru z listy (np. rozmiaru, kroju, modelu, smaku, zapachu, marki, kształtu czy rodzaju tkaniny). Zgodnie z regulaminem niedopuszczalne jest pozostawienie kupującemu wyboru co do jednej, bądź kilku istotnych cech towaru. W ofertach wieloprzedmiotowych wszystkie przedmioty muszą być identyczne. Możesz zaproponować kupującym jedynie wybór koloru lub wzoru graficznego na przedmiocie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Sisano_pl
#1 Nowicjusz#

nr: 12081500294

wszystkie nasze aukcje związane z zestawami są takie same, wczoraj na infolinii konsultant nam poradził zebyśmy olejki dali do gratisu i wtedy będzie aukcja zgodna a dzis oferta usunięta, to jest jedna z wielu która jest usunięta.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sisano_pl, ta oferta została usunięta z powodu, o którym napisałam powyżej. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mr_oma Zakładam, że chodzi o wybór gratisu, jak w podanej ofercie 12081500294 - takie coś naprawdę jest niezgodne z regulaminem, skoro jest to gratis? Moim zdaniem wybór gratisu powinien być traktowany jako wyjątek w regulaminie, ponieważ kupujący dokonuje zakupu  opisanego zestawu, nie jest on chyba postawiony przed koniecznym wyborem przedmiotów.

oznacz moderatorów