anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czuję się oszukany przez Allegro na "darmowych" wyróżnieniach

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

skorzystałem z pakietu proponowanych 75 wyróżnień za darmo, ponieważ już kiedyś się nabrałem na automatyczne wznowienie aukcji już za grube pieniądze to teraz ustawiłem ważność aukcji na 10 dni bez opcji wznawiania po ich zakończeniu  no i co się  okazuje - ze zgrozą zauważyłem w rozrachunkach z Allegro całą kolumnę opłat za wyróżnienie  wznowienia zakończonych już aukcji  ...

jakim prawem Allegro wznowiło mi wyróżnione aukcje ???  które się  zakończyły się po 10 dniach i w których nie odznaczałem opcji "po zakończeniu wystaw ponownie ofertę z pełnym zestawem przedmiotów"  ?????

miałem złe przeczucia co do tej oferty bo jak wiadomo za darmo jest tylko ser w pułapce dla myszy  dlatego b. pilnowałem żeby aukcje nie zostały wznowione z opłatami za wyróżnienie jak widać wszystko na nic 

w życiu już nie skorzystam z żadnych "super ofert"  bo to jest polowanie na naiwnych którzy pewnie gdzieś nie doczytali  jakiegoś sprytnie sformułowanego zapisu, uczciwy człowiek  wstydziłby się takich chwytów  ale widzę, że Allegro   to jest bezduszna maszyna do wyciskania pieniędzy  wszelkimi sposobami, dla funduszy które są teraz właścicielami tej wspaniałej kiedyś firmy liczą się tylko cyferki, to zrozumiałe ale  ja głupi jestem że już drugi raz nabrałem się na ten sam trik      

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

konto zamknięte
Nie dotyczy

Allegro to jest bezduszna maszyna do wyciskania pieniędzy wszelkimi sposobami, dla funduszy które są teraz właścicielami tej wspaniałej kiedyś firmy liczą się tylko cyferki

powinni wpisać sobie to na bannerze głównej strony 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET trzeba czytać regulamin dokładnie, jest jasno i przejrzyście 🙂

Wyróżnienie nie wyłączy się automatycznie po upływie 10 dni. W celu uniknięcia naliczenia opłaty bez zniżki należy wyłączyć opcję dodatkową "Wyróżnienie" przez edycję Oferty - przed upływem 10 dni.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11, ale przyznaj, że to ma na celu przypadkowe naciąganie 😄
jak nierozwiązana umowa na ubezpieczenie auta albo abonament 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Nie prawo to prawo regulaminy to regulaminy, pilnuj terminów a nie będzie problemów, przy autach jest to dobre bo masz ciągłość OC i zwsze mozesz wypowiedzieć 30 dni tak samo w abonamentach po okresie możesz wypowiedzieć z okresem wypowiedzenia miesiąc, tak samo tu jest wyraźnie napisane przed upływem 10 dni trzeba wyłączyć bo się wznawia, jak miniesz termin masz możliwość w kolejnym cyklu wyłączyć, skoro to uruchamiasz to pilnuj terminów 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ahhh taak 😮

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Prawo, to prawo, regulamin - to regulamin, a naciąganie przez Allegro, to naciąganie. Co prawda należy czytać drobny druczek, ale takie zachowanie w biznesie, mimo że legalne, powoduje u mnie dreszcz obrzydzenia. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Jak mówi stare przysłowie dobry towar sam się sprzedaje, dlatego nie ma potrzeby włączania tych wyróżników. Bo inaczej skończysz jak bohater artykułu "Sprzedawałem bardzo dużo na allegro i zbankrutowałem"

oznacz moderatorów

katna38
#9 Pomysłodawca#

NA allegro nic się uruchamia a ja jak włączyłem  to musiałem zlikwidować sklep z 1000 ogłoszen  my jako sprzedawcy jesteśmy zerem teraz jest wyłapywanie ogłoszen w których jest napisane WIĘCEJ INFORMAIJ O SPRZEDAJACYM LUB GWARANCJA 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#
 

 

akcesoria-net-pl_1-1589106356464.gif

 

 
Moderator

@bhp-artmo Potwierdzam to, co napisał @fabrykasokow - jeśli masz aktywny pakiet, opłaty nie będą naliczane póki nie wykorzystasz wszystkich wyróżnień w jego ramach. W zakładce z nadchodzącymi opłatami kwoty będą widoczne, bo system nie jest w stanie przewidzieć czy nie wykorzystasz całego pakietu do końca okresu rozliczeniowego.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/darmowe-wyróżnienia-a-naliczanie-opłat/td-... 

oznacz moderatorów