anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro Finanse współpracuje z kontem Revolut?

MAMY ROZWIĄZANIE!
autoelektronikas
#10 Popularyzator#

Cóż jak w temacie, czy Allegro Finanse współpracuje z kontem Revolut, czy ktoś z tego korzysta, czy występują jakieś problemy.

Aneta

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
konto zamknięte
Nie dotyczy

@autoelektronikas  Allegro Finanse nie ma nic wspólnego z Revolutem.

Możesz płacić za zakupy Revolutem, ale po twoim wcześniejszym wpisie, domyślam się, że chodzi ci o przelewy z Allegro Finanse na Revoluta. Jeśli o to ci chodzi, to raczej nie przejdzie. Nie będą zgadzały się dane odbiorcy.🙂

 

oznacz moderatorów
autoelektronikas
#10 Popularyzator#

Tak dokładnie o to chodzi. Konto Revolut jest moje więc dane muszą się zgadzać, chodzi mi o to czy ktoś korzysta z tego na Allegro bo jak wiadomo z Allegro różnie bywa.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@autoelektronikas  twoje konto w Revoluce, to rachunek techniczny, a konto bankowe należy do Revoluta. Ani PayU ani Przelewy24 nie zweryfikują tego rachunku pozytywnie. 

oznacz moderatorów
rklus
#7 Wielbiciel#

Czyli nie ma żadnej opcji żeby zweryfikować konto przelewem do PayU?

PayU dostaje przelew weryfikacyjny z innego konta niż moje, które podaję...

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Możesz spróbować, najwyżej się nie uda.

Ale moim zdaniem powinno się udać, bo każdy użytkownik Revolut w Polsce dostaje konto w Danske Bank Poland i jest to normalne konto na które można zarówno otrzymywać jak i wysyłać przelewy za pośrednictwem aplikacji Revolut.

 

oznacz moderatorów
SlepY---
#7 Wielbiciel#

Probowalem. Nie przejdzie...

oznacz moderatorów
TopShopAZ
#7 Wielbiciel#

Ja przeszłam pozytywnie weryfikację Revolut Biznes w PayU, tylko konto do wypłaty podałam nie lokalne tylko międzynarodowe.

A na takie niestety wypłaty są 2xw miesiącu😥

oznacz moderatorów
DrapexPL
#12 Orędownik#

Od dwóch, może trzech miesięcy - karty Revolut, zostają zamieniane na zwyczajne konta bankowe (z funduszem gwarancyjnym), z danymi widniejącymi na karcie.

Nie dzieje się to z automatu, nie wszyscy też od razu dostają taką propozycję, ale jeżeli w aplikacji Revolut otrzymał klient informację, że może założyć konto, potwierdził dane itp, to jest szansa, że się uda.

Z punktu obsługi - jeżeli ktoś płaci tylko kartą, teoretycznie nic się nie zmienia. Zmieniają się za to rachunki do wpłat, a konto założone jest w banku na Litwie (ma to związek z Brexitem).

Zawsze można sprawdzić dane robiąc próbny przelew z takiego konta na swoje inne PL konto, symboliczną złotówkę i sprawdzić, kto jest nadawcą.

 

oznacz moderatorów
TopShopAZ
#7 Wielbiciel#

Właśnie z takiego robiłam przelew..

Co ciekawe przelewy24 zaakceptowały lokalny numer konta,

PayU zasugerowali zmianę na litewski numer..

Więc mam zaakceptowane, ale allegro traktuje to jako przelew zagraniczny.. i wypłaty co 2 tygodnie 😥

oznacz moderatorów
rklus
#7 Wielbiciel#

A jak to jest z kwotą przelewu potwierdzającego?

Do PayU trzeba wpłacić 1zł, a z revolut najniższą kwotą, którą można wysłać to 8 zł.

Przejdzie?

Jak na razie wykonałem 3 próby takiego przelewu bez powodzenia...

oznacz moderatorów
TopShopAZ
#7 Wielbiciel#

Konto standardowe ma minimalna kwote ma 8 zł,

Natomiast to bankowe - u mnie revolut business nie ma minimum.

Ale jak na razie nie mogę przewalczyc zaakceptowania polskiego numeru - nie litewskiego..

oznacz moderatorów
SlepY---
#7 Wielbiciel#

Zrobilem przelew na 8 zl przedwczoraj i dzisiaj konto IBAN z poczatkiem LT litwa zostalo zaakceptowane. Nr telefonu mam w ogole amerykanski podany +1 bo chwilowo mieszkam w US 🙂

Czyli ktos mial racje. Dziala. Tylko ze wyplaty do 2 tyg bo na konto zagraniczne.

oznacz moderatorów
Hobro_DK
#7 Wielbiciel#

Możesz mi powiedzieć jakim cudem?

Przelew przychodzi z polskiego ING zamiast z Revoluta i pokazuje polski nr konta zamiast podawanego konta LT do wypłat.

Konta się nie zgadzają i weryfikacja nie może się udać.

 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Hobro_DK  jeżeli nie założyłeś konta w banku Revolut, a posługujesz się tylko aplikacją, to nic dla ciebie się nie zmieniło 🙂

oznacz moderatorów
Hobro_DK
#7 Wielbiciel#

Z poziomu aplikacji przeszedłem na `niby` bank Revoluta.

Nic się nie zmieniło. Przelewy dalej idą z polskiego banku ING.

Rozmawiałem z konsultantem Revoluta i powiedział mi że to jest ich bank pośredniczący i nie ma innej możliwości..

Czy jest jakaś inna do Revolut banku? Bo już nic nie rozumiem 

 

 

 

oznacz moderatorów
rklus
#7 Wielbiciel#

Mi się w końcu udało 😉

Oprócz tego, że wypłaty tylko 1 i 14 dnia miesiąca to wszystko śmiga.

Środki na drugi dzień po wypłacie na koncie Revolut

oznacz moderatorów
rabbit_tuszyn
#8 Zapaleniec#

Pozytywnie zweryfikowali mi litewskie konto Revolut, natomiast mam teraz dostępne tylko środki PayU. Nie mogę wypłacić prselewy24. Konsultant allegro napisał że musi to z nimi skonsultować. Miał ktoś podobnie? 

oznacz moderatorów
Dalamarr
#8 Zapaleniec#

rabbit - ja mam identycznie.

Przesłałem im screen z numerem konta Revolut oraz moim imieniem i nazwiskiem, ale odrzucili.

Dostałem informację:

"Proszę jeszcze o dosłanie potwierdzenia własności rachunku Revolut - powinno być wygenerowane w formacie pdf.

Niestety przesłany zrzut ekranu nie jest wystarczający.

Proszę zatem, jeśli nie ma Pan takiego dokumentu, o kontakt z bankiem, w którym konto Revolut jest założone, w celu jego wystawienia."

Nie mam pojęcia skąd miałbym taki pdf zdobyć. Próbuję czatować z Revolutem, ale póki co nikt nie odpowiada.

 

Jeśli ktoś wie o jaki plik chodzi, to będę wdzięczny.

oznacz moderatorów