anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro może usuwać moje ogłoszenia ?

OfficeM
#8 Zapaleniec#

Witam,
 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Czy allegro może usunąć moje ogłoszenie? Jeśli tak to gdzie mogę zobaczyć które ogłoszenia zostały usunięte z mojej oferty i dlaczego tak się dzieje? Mam wystawione ponad 1500 ogłoszeń i nie jestem w stanie kontrolować które ogłoszenie nagle mi zniknęło. Ostatnio zauważyłem że nie mam wystawionych przeze mnie wcześniej ogłoszeń i nie mogę ich nigdzie znaleźć. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zwykle są usuwane te które łamią zasady regulaminu z którym się zapoznałeś przed rozpoczęciem sprzedaży na Allegro .Takie oferty są wyłapywane przez system allegro lub zgłaszane przez innych użytkowników.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

OfficeM moje oferty - zakończone . Allegro może usunąć ofertę jeśli jest niezgodna z regulaminem lub aktualnym prawem  , o usunięciu informuje mailem .

oznacz moderatorów

OfficeM
#8 Zapaleniec#

Nie otrzymałem informacji na maila że moje ogłoszenia zostały usunięte.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Może usuwać.

Wystaw 200-300 tys. aukcji. Wtedy podejście będzie inne.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Oczywiście allegro może usuwać aukcję, i może dużo więcej, o czym pewnie się dowiesz korzystając dłużej. Allegro jest bardzo nieprzyjazne sprzedawcą, więc uważaj, za wszystko będą cię karać. 

oznacz moderatorów