anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro zamierza wprowadzić dyskusje dla sprzedających

Avar-Parts
#9 Pomysłodawca#

Witam czy allegro myślało o wprowadzeniu możliwości złożenia dyskusji kupującemu ponieważ wydaje mi się że kupujący mają większe prawa i swobodę. Chodzi mi dokładnie oto aby być równym, my jako sprzedający też mamy problemy z kupującymi którzy nie odbierają przesyłek albo robią zwroty przedmiotów uszkodzonych lub przy nich majstrują. Na prośbę o pomoc dostaję od allegro informację '' proszę się dogadać z kupującym ''.

Proszę o rozpatrzenie. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Avar-Parts dziękuję za Twoją sugestię, zachęcam Cię do zgłoszenia jej tutaj. Zostanie przeanalizowana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

@Avar-Parts  Na e b a y to norma może  dlatego ze trochę szanuje sprzedawców, jest tez ciekawy punkt "Wymuszenie opinii"😎

 

 

0001[1].jpg

oznacz moderatorów

Avar-Parts
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za zainteresowanie sprawą. Moim zdaniem powinna być ta opcja złożenia dyskusji kupującemu oraz komentarza aby ostrzec sprzedawców przed nie uczciwymi klientami tak jak jest w opcji dla kupujących. Tak jak na przykładzie klient odesłał zwrot licznika po czym okazało się że został rozebrany przez niego, nawet wszystkich śrubek nie przykręcił, do dnia dzisiejszego nie odpowiada, z taki kupujący powinien z automatu mieć zakaz kupowania na allegro. Pewnie już nie jedną osobę zrobił na uszkodzenie paczki. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Avar-Parts Pomysł dobry ,szkoda tylko że każda taka propozycja z góry skazana jest na tym portalu na porażkę .Tutaj sprzedający odpowiada za wszystko a na klienta złego słowa powiedzieć nie wolno bo ma cię później prawo subiektywnie ocenić nawet nie finalizując transakcji .

oznacz moderatorów

Avar-Parts
#9 Pomysłodawca#

Mogli by chociaż skrócić czas na odpowiedz do 48h jak kupujący nie odpowie to zamykamy dyskusje a tak to zaczyna dyskusje piesze o problemie i koniec tematy my pózniej czekamy 30 dni do zakończenia przez allegro.

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@aragil a ja myślałem, że wreszcie allegro dorosło do poważnego traktowania przepisów polskiego prawa i Sprzedawców

a to konkurencja 🙂

oznacz moderatorów