anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jak ktoś jest z poza miasta w którym sprzedaję to nie ma możliwości zaznaczenia odbiór osobisty?

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Czy jak ktoś jest z poza miasta w którym sprzedaję to nie ma możliwości zaznaczenia odbiór osobisty? Z jednej strony to nawet logiczne, ale z drugiej strony, właśnie klient z miejscowości obok napisał do mnie, że chciał zaznaczyć odbiór osobisty, ale nie miał takiej możliwości.

Mam zaznaczoną możliwość odbioru osobistego. Chyba, że coś szwankuje?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Tak, mamy. Dziękuję za odpowiedź. 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy Podałeś adres punktu odbioru osobistego w odpowiedniej zakładce? https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/punkty-odbioru

Jeśli tak, kupujący powinien mieć możliwość wyboru odbioru osobistego. W tym celu musi na stronie wyboru sposobu dostawy kliknąć "Pokaż inne punkty na mapie", następnie na tej mapie po prawej stronie na górze rozwinąć listę i wybrać "odbiór osobisty", potem oddalić mapę aby znaleźć punkt odbioru osobistego, potem przybliżyć mapę i zaznaczyć ten punkt.

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Tak, mamy. Z tego, co widzę teraz to jest po prostu bardziej skomplikowane niż kiedyś, dlatego nasz klient nie mógł znaleźć. Nie wiem po, co tak komplikować? Większość kupujących na to w życiu nie wpadnie, że muszą zastosować taką kombinację, aby odebrać osobiście.

Dziękuję za odpowiedź. 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy To się tak pokomplikowało, odkąd Allegro pobiera prowizję od kosztów wysyłki 🙂

oznacz moderatorów