anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jako Sprzedający mogę anulować zakup?

MAMY ROZWIĄZANIE!
swojtynska1982
#7 Wielbiciel#

Witajcie po 6 latach odświeżyłam konto na allegro i wystawiłam dwa przedmioty na sprzedaż. Okazało się że mam nie aktywne konto do wypłaty a dwie osoby zakupiły przedmioty. Czy ja z pozycji sprzedającego mogę anulować te kup teraz?

Nie są to małe kwoty niech e mrozić komuś kasy zanim mnie zweryfikują. 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
pulkownik66
#19 Nestor#

@swojtynska1982  nie ma opcji anulowania. Powinnaś towar wysłać, a sama poczekać na koniec weryfikacji i wybrać wpłacone pieniądze.

oznacz moderatorów
swojtynska1982
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź 

 

oznacz moderatorów
Paint_Box
#12 Orędownik#

@swojtynska1982 Nie możesz anulować, powinieneś wysłać towar już teraz. Kupujący Ci zapłacili i nie mają obowiązku czekać na Twoją weryfikację konta do wypłat.

O umożliwienie sobie wypłaty środków mogłeś zadbać przed wystawieniem towarów na sprzedaż.

oznacz moderatorów
swojtynska1982
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, oczywiście że mogłam mam konto od 11 lat i zaskoczyło mnie to gdzie kupujący wpłacają pieniądze za Towar. 

Jak mam do czynienia z osobą oznajmiona na allegro czy mogę jeszcze dopytać? Czy na allegro można sprzedawać z możliwością przelewu na konto pradycyjnie a nie przez jakieś payu

 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@swojtynska1982 Tak ,można również przelewać na konta tradycyjnie .

oznacz moderatorów
swojtynska1982
#7 Wielbiciel#

Poproszę o pomoc Gdzie w ogłoszeniu Muszę wpisać swój numer konta do przelewu dla kupujących

oznacz moderatorów
Paint_Box
#12 Orędownik#

@swojtynska1982 W zakładce O sprzedającym na Allegro.

W opisie ogłoszenia na Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów
swojtynska1982
#7 Wielbiciel#

Czy dobrze rozumiem że wypłaty są tylko 14 dnia miesiąca? 

automatycznie, codziennie od 10 000 zł, 14. dnia miesiąca od 100 zł, 1. dnia pozostałe

Realizacja wypłaty zajmuje zazwyczaj 1 dzień roboczy.

 

oznacz moderatorów
Paint_Box
#12 Orędownik#

Wypłaty zlecane ręcznie są realizowane codziennie, niezależnie od kwoty. Wypłaty automatyczne od 20 zł. Po zleceniu wypłaty, pieniądze są przekazywane na konto do końca następnego dnia roboczego.

oznacz moderatorów
swojtynska1982
#7 Wielbiciel#

Wow wielkie dzięki za pomoc starszej Pani 😂

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@swojtynska1982 payu to system wyboru banków do przelewu. działa tak samo jak normalny przelew elektroniczny z banku do banku

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
swojtynska1982
#7 Wielbiciel#

Oczywiście rozumiem co to jest PayU. Możesz precyzuje moje pytanie Czy zawsze to płatność musi odbywać się przez PayU? Chodzi mi o kolejność klient wpłaca na Allegro finanse czyli  ja muszę wejść kliknąc wyplata czekam kilka dni, aż środki pojawią się na moim koncie. Rozumiem że przez Allegro w tej chwili Klient nie może bezpośrednio wpłacić mi na konto pieniędzy co najważniejsze nie posiadam konta polskiego czyli w polskim banku

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@swojtynska1982 Może bezpośrednio z konta na konto ale to będzie zakup poza systemem allegro i nie będzie to operacja chroniona więc raczej klient z takiej metody nie skorzysta bo nie będzie miał gwarancji bezpiecznych zakupów na allegro. Kwestia konta zagraniczne czy nie to też weryfikacja jakaś, pewnie są jakieś możliwości i masz je opisane tutaj https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/mam-rachunek-w-banku-za-gran...

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Paint_Box
#12 Orędownik#

@swojtynska1982 Można, to nie jest zabronione, ale udostępnienie PayU przy płatności z góry jest obowiązkowe, nie da się go wyłączyć. To od kupującego zależy, jak zapłaci. Można go prosić o wpłatę na konto, ale on nie ma obowiązku tego zrobić, może zapłacić przez PayU.

oznacz moderatorów
swojtynska1982
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za odpowiedź 

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@swojtynska1982  jeśli masz pieniądze w zakładce allegro a transakcje jako opłacone to spokojnie możesz wysyłać jednoczesnie przeprawadzać procedure aktywacji wypłat.

 

oznacz moderatorów