anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy klient dostanie monety niezależnie od tego czy kupuje produkt przez aplikację?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Mam wystawione oferty, do których dodałem monety. U niektórych sprzedawców widzę adnotację np. "+6 monet za zakup w aplikacji".

Jeżeli mam w swoich ofertach tylko opis np. "6 monet" to każdy kupujący dostanie te monety, czy tylko kupujący przez aplikację a opis jest przypadkowy w tych dwóch przykładach?

Jeżeli nie mam dopisku "za zakup w aplikacji" a różnica opisu jest jednocześnie doprecyzowaniem warunku dostania monet, to gdzie mogę zmienić ofertę, tak żeby klient dostał monety tylko przy zakupie przez aplikację?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Emi_Bibi jeśli Ty dodajesz monety do ofert to nie ma znaczenia czy kupujący kupi przez aplikację czy w przeglądarce - stanie się tak jeśli w ofercie jest info: 6 monet (bez dopisku o zakupie w aplikacji).  Jak np. tutaj:

la_nika_0-1666289628550.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za info.

Czy to znaczy, że dopisek "zakup w aplikacji" pojawi się tylko wtedy kiedy sam nie dodam monet do swoich ofert, a dostanę monety np. co miesiąc przy weryfikacji konta Super Sprzedawca?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Emi_Bibi poproszę Cię o cierpliwość, ponieważ dopytuję jeszcze o tę kwestię, najprawdopodobniej jutro będę mogła wrócić z konkretną odpowiedzią. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie.

Już wiem znacznie więcej, natomiast, po prostu u niektórych sprzedawców pojawia się w/w

dopisek i chciałbym się dowiedzieć dlaczego? 

Czy to jest właśnie kwestia tego, że monety u tych sprzedawców z dopiskiem "zakup w aplikacji"

pojawiają się bo wykorzystują darmowe monety?

Do jutra:)

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Emi_Bibi zgodnie z obietnicą, wracam z odpowiedzią 🙂 
Monety, które są przyznawane za zakup w aplikacji to monety przyznane sprzedającemu w ramach programu Super Sprzedawca, natomiast Sprzedający samodzielnie nie może przypisać Monet do kanału zakupu (czyli wybrać, żeby były przyznane np. tylko za zakup w aplikacji).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję bardzo za info.

Pozdrawiam,

Emi_Bibi 🙂

oznacz moderatorów