anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy możecie zweryfikować mi konto bankowe?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Comp-Project
#8 Zapaleniec#

Witam. Konto bankowe z którego była wysłana kwota weryfikacyjna należy do żony gdyż na tym koncie prowadziliśmy działalność i ja byłem pracownikiem żony i obsługiwałem allegro na swoje dane, ale jako pracownik z upoważnieniem, a teraz jako mąż ze wspólnością majątkową. Ja nie posiadam swojego konta i nie zamierzam mieć konta bankowego, żona jest wpisana w moje konto allegro i od lat wypłacam na to konto z allegro pieniążki oraz robię opłaty za allegro. Proszę zaakceptować ten nr konta na wypłaty payu i przelewy 24. Piotr [edycja] konto comp-projekt

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Comp-Project widzę, że Twoja małżonka jest dodana do konta, więc weryfikacja powinna się udać, jednak przelew weryfikacyjny wysłaliście do operatora Przelewy24. W tej sytuacji poproszę Was o wykonanie jeszcze przelewu weryfikacyjnego w części poświęconej operatorowi PayU w tej zakładce. Weryfikacja w przypadku tego operatora może zająć 3 dni robocze. Zwróćcie proszę uwagę na to, aby przelew był wykonany z numeru konta podanego w formularzu w zakładce Ustawienia wypłat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Comp-Project
#8 Zapaleniec#

Ok poszło

oznacz moderatorów
Comp-Project
#8 Zapaleniec#

Super payu aktywne wypłaty, dziękuję, a przelewy 24 też wysyłałem weryfikacyjne?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Comp-Project bardzo się cieszę, że wypłaty z PayU są już aktywne. W przypadku Przelewy24 weryfikacja jeszcze trwa. U tego operatora może to zająć do 5 dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów