anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można cofnąć ukryte oferty na liście zakończonych ?

zapraszam12
#8 Zapaleniec#

Witam, czy można cofnąć ukryte aukcje na liście zakończonych ? wystawiałam te aukcje ponownie ale wskutek jakiegoś błędu na Allegro otrzymałam komunikat że "oferty nie udało się wystawić." ale zanim to przeczytałam to już zdążyłam je usunąć z listy, czy da się je przywrócić ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Knowhere
#21 Demiurg#

@zapraszam12 Poszukaj ich w zakończonych (wyszukiwarką) - po wejściu w te konkretne oferty u góry na belce będziesz miała opcję "wznów".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

zapraszam12
#8 Zapaleniec#

albo ja czegoś nie rozumiem i trzeba "łopatą" jak to się mówi albo źle opisałam problem.  W zakończonych miałam ogłoszenia/aukcje które chciałam ponownie wystawić i wystawiłam i od razu jednocześnie je "ukryłam"  (usunęłam) na zielonym pasku. Po chwili chciałam sprawdzić czy są wystawione a tam komunikat na czerwono że "oferty nie udało się wystawić." (jakiś błąd Allegro) i faktycznie ich nie ma w "aktywnych".  I żeby teraz je wystawić to musiała bym od nowa wystawiać te aukcje "dodaj nową" bo w zakończonych je trwale usunęłam poprzez kliknięcie "ukryj" 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@zapraszam12 Dlatego napisałem Ci, żebyś poszukała tych swoich ofert w zakończonych (w sensie przy użyciu wyszukiwarki u góry strony, np. https://allegro.pl/zakonczone?string=skarpeta), bo jeśli w ogóle da się przywrócić oferty do tej zakładki, to może to zrobić tylko pracownik allegro (a na załatwienie tego przed poniedziałkiem raczej nie ma co liczyć, więc szybciej może być na własną rękę).

PS Po wybraniu opcji "ukryj" widać info o treści "Akcja ukrywania oferty jest nieodwracalna. Ukryte oferty nie będą dostępne w zakładce Moje oferty."😐

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów