anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można wystawiać produkty bez EANów?

GMMEDIAPL
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór. 

Jesteśmy drobnym producentem rzeczy, których nie ma do tej pory na Allegro. Oczywiście nie możemy dodać produktów ze względu na produktyzację. Czy koniecznie musimy wykupywać kody EAN dla niszowych produktów czy też istnieje możliwość dodania produktów w inny sposób?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ten program nie jest po to by promować drobnych rzemieślników tylko by ich wyeliminować nawet jak będą tworzyć lepszej jakości produkty to zyski dla portalu są zbyt niskie kosztem gigantów co robią i sprzedają dużo ale często marnej jakości.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz wystawiać na Allegro Lokalne.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GMMEDIAPL rozumiem, że wystawiacie w kategorii gdzie kod EAN jest obowiązkowy. W takim wypadku pozostaje wykupienie kodów na stronie GS1 Polska albo jak radzi @LEW433  wystawianie ofert na Allegro Lokalnie (są one widoczne również na Allegro). Więcej o Allegro Lokalnie możesz poczytać tutaj.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

GMMEDIAPL
#7 Wielbiciel#

Mamy też produkty personalizowane, x wzorów na różnych produktach. Widzę, iż konkurencja ma podobne produkty, jednakże nie mają wprowadzonych kodów ean a nie mają tego wystawionego przez allegro lokalnie. Czyli jak widać można to jakoś obejść, ale nie widzę póki co rozwiązania, jak to zrobić. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dawaj ofertę, zobaczymy.

oznacz moderatorów

GMMEDIAPL
#7 Wielbiciel#

Na allegro jej nie zobaczysz, bo nie mamy eanów, a naszą ofertę znajdziesz na [edycja]

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@la_nika Tak może nie dokładnie w temacie, ale przyszło mi do głowy pytanie: dlaczego w parametrach oferty kupujący nie widzi numeru EAN?

Możesz odpowiedzieć?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@annas14-firma podpytuję o to dział produktyzacji. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy ją otrzymam 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@annas14-firma wracam z odpowiedzią nie jest to informacja, która jest potrzebna do podjęcia decyzji o zakupie. Ale wyszukiwarka odnajduje produkty po numerze EAN, więc każdy można znaleźć na Allegro nawet jeśli znamy tylko numer EAN. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@la_nika Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że stwierdzenie: "nie jest to informacja, która jest potrzebna do podjęcia decyzji o zakupie" wynika z przeprowadzanych badań preferencji klientów.

Moje preferencje jako kupującego są zgoła inne. Mając kod EAN jestem w stanie łatwo zweryfikować kraj pochodzenia produktu. Przy odrobinie zachodu mogę też sprawdzić kto jest producentem lub dystrybutorem.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

"Mając kod EAN jestem w stanie łatwo zweryfikować kraj pochodzenia produktu."

Nie jestem tego pewny.😎

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@aragil Niczego nie należy być pewnym.
Ale jeżeli widzę że numer został nadany firmie produkującej wyroby spożywcze w Indonezji, to sprzedający elektronikę pod tym numerem miał coś do ukrycia. Jeżeli jest dystrybutorem i zainwestował we własny numer, to znak że zależy mu na opinii o oferowanych produktach.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@annas14-firma dziękuję za Twoją odpowiedź! Z tego co wiem nie planujemy wprowadzać zmian w tym zakresie, ale przekażę Twoją sugestię do działu produktyzacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów