anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wysyłać produkt z odroczeniem ?

Client:82669767
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Chciałabym sprzedać robioną przeze mnie granolę na aukcji wośp. Czy mogę sprzedać domowy produkt spożywczy? Najpierw chciałabym zebrać część zamówień, aby wykonać granolę za 1 razem i dopiero wtedy wysłać. Czy mogę wysyłać produkt z opóźnieniem czy nie ma takiej możliwości ? Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:82669767 Podczas wystawiania aukcji określasz termin wysyłki. Jeśli wystawisz ofertę i podasz w niej ten termin, musisz wysłać produkt w czasie przez siebie określonym. 

Tak, możesz sprzedać domowy produkt spożywczy, ale bierzesz odpowiedzialność za ten produkt. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:82669767 Cześć 🙂 W tym przypadku możesz wystawić parę ofert z produktem. Taka oferta może potrwać maksymalnie do 14 lutego 2022 roku, czyli do końca zbiórki. Podczas wystawiania ofert musisz zadeklarować czas wysyłki produktów - weź pod uwagę czas na wykonanie granoli.

Pomocny może okazać się poradnik dla użytkowników serwisu wystawiających aukcje na rzecz 30. Finału WOŚP: https://aukcje.wosp.org.pl/Poradnik_dla_uzytkownikow_30_Finalu_WOSP.pdf 

Bardzo się cieszę, że grasz razem z WOŚP ❤️

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów