anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy muszę wysyłać paczki za granice?

grzesiek24_r2
#7 Wielbiciel#

Witam czy muszę wysyłać paczki za granice?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

konto zamknięte
Nie dotyczy

@grzesiek24_r2 NIE, nikt Cię do tego nie zmusi. Tak samo jak nie ma już obowiązku oferowania wysyłki za pobraniem. Więc najlepiej w dzisiejszych czasach, żadnych pobrań i żadnych zagranicznych przesyłek. Chyba, że lubisz adrenalinę i ryzyko, że klient nie odbierze paczki albo dokona zwrotu 😄

oznacz moderatorów

grzesiek24_r2
#7 Wielbiciel#

tylko że jak nie wyśle to dostanę negstywa

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli nie masz w ofercie cennika wysyłek zagranicznych i otrzymasz negatywa za odmowę wysyłki zagranicznej, to Allegro Ci go najprawdopodobniej usunie.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 dokładnie. Teraz zobaczyłem, że @grzesiek24_r2 sprzedaje tutaj tylko na lokalnie. Kojarzysz czy tam w ogóle jest system komentarzy??? Bo ja z tego nie korzystam i nie wiem.

@grzesiek24_r2 napisz ewentualnie takiemu cwanemu kupującemu, że ok. Wyślesz mu towar za granicę, ale niech sam sobie zamówi i podstawi kuriera po odbiór produktu jaki kupił. Ma to 2 plusy, raz, że już mu wiążesz ręce i na 99,99% nie zamówi takiego kuriera, a dwa, nawet jak zamówi, to bierze pełną odpowiedzialność za taką przesyłkę. Nieważne czy ona w ogóle dotrze czy ją np. uszkodzą, Tobie nic do tego bo to na nim spoczywa wówczas odpowiedzialność za taką przesyłkę 😄 W ten sposób więc cwaniaczka załatwisz.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, na Lokalnie sprzedający nie może otrzymać żadnego komentarza.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@grzesiek24_r2  Coś mi tu mierdzi przekrętem z strony kupującego.Na Al nie ma komentarzy.

oznacz moderatorów