anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy na allegro lokalne można nadawać do paczkomatu inpost bez etykiety?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ledividel
#9 Pomysłodawca#

hej, 

jak w temacie

na **piiip** jest taka opcja i przez apke na tel można potem wysłać bez drukowania etykiety, da sie tak na allegro?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ledividel Cześć. 🙂 Jeśli chodzi o metodę wysyłki Allegro Paczkomaty InPost, to w tym momencie nie ma takiej możliwości - trzeba wygenerować i wydrukować etykietę nadawczą. Bez etykiety, czyli za pomocą kodu, obecnie może jedynie zwracać paczki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Ledividel To jest jeden z głupszych pomysłów Inpostu. Kurierzy potem mylą się i naklejają niewłaściwe etykity na przesyłki. Ja wiem, że to jest wygodne, ale ostatnio przy tej metodzie zamiast kupionego przedmiotu dostałem paczke z dziewczęcymi lajkrami. Dwa tygodnie trwało odkręcanie tego przez Inpost.

oznacz moderatorów
Ledividel
#9 Pomysłodawca#

trudno, zycie. Jakby była taka opcja to i tak bym korzystał bo nie mam drukarki i strasznie irytuje mnie te kombinowanie jak wydrukować za każdym razem ten list przewozowy

oznacz moderatorów
AdrianXQ
#10 Popularyzator#

Niestety Allegro jest za głupie żeby zrobić to tak jak na 0lx, ale już mądre żeby wymyślać kolejne prowizje, nastepny rok mija i jak to w Polsce nikomu niechce sie nawet tego ruszyć

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@AdrianXQ nie głupie ale oszczędne.

oznacz moderatorów
AdrianXQ
#10 Popularyzator#

Prędzej pazerne niż oszczędne

oznacz moderatorów