anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na moje konto wplynąl zwrot od sprzedawcy

wilk_wilk1980
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy na moje konto wpłynął zwrot za mój ostatni zakup opona 225 50 17 maxxisall season ap2 Kwota 150 zł.od sprzedawcy opony-felgi-koła. Zakupuona opona nie nadaje się do jazdy jest uszkodzona wyzabkowana. O stan techniczny pytałem przez SMS sprzedajacego miało być wszystko ok.prowadzilem dyskusje ze sprzedającym kazał zrobić zwrot. Wytłumaczyłem ze opona jest założona na aucie azwrot mogę zrobić dopiero kiedy przyjdzie mi druga opona którą założę zamiast tej która kupiłem u niego. Zwrotu nie pisałem bo po 3 dniach na jego koncie formularz zwrotu wygasł.

Sprzedawca przyznał się do błędu co jest opisane w dyskusji przeprosił i powiedział że opony nie chce spowrotem jeżeli jest uszkodzonai że wysłał mi środki ba konto allegro,których jak narazie nie mogę zlokalizować.

Pytanie jw.czy są takie środki przesłana od sprzedawcy na moje konto czy jest to tylko wymówka sprzedającego. Pzdr. Pawel

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@wilk_wilk1980 Jeżeli nie było maila od Allegro to nie ma zwrotu, a dyskusja rozumiem że była sms a nie przez Allegro?

oznacz moderatorów

wilk_wilk1980
#8 Zapaleniec#

Dyskusja byla prowadzona

przez allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@wilk_wilk1980 Sprzedający ma 14 dni na zwrot od chwili odstąpienia od umowy zakupu. Możesz zapytać w dyskusji go kiedy odda ale możesz także, jak minął czas, dyskusję zakończyć jak nierozwiązaną i złożyć wniosek do POK.

oznacz moderatorów

wilk_wilk1980
#8 Zapaleniec#

On twierdzi że już dzisiaj przelał zwrot na moje konto allegro. Dlatego pytam bo nie mogę namierzyć tych pieniędzy.dyskusji nie zakańczam dopóki nie będzie zwrotu a w poniedziałek wieczorem mogę dopiero poprosić allegro o pomoc oni ponoć będą mieli wgląd do dyskusji więc myślę że ogarną temat

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Samo zlecenie będzie widoczne dopiero, gdy Allegro rozpocznie jego realizację, w ciągu doby od zlecenia, gdy sprzedawca będzie miał środki na koncie Allegro - zostanie zrealizowanego, a ty otrzymasz e-maila potwierdzającego to zdarzenie. 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wilk_wilk1980 sprawdziłam to, sprzedający zlecił zwrot, ale jeszcze nie został zaksięgowany. Poprosiłam o konsultację z operatorem, by dowiedzieć się co spowodowało problem. Dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wilk_wilk1980
#8 Zapaleniec#

Dziękuję pzdr.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wilk_wilk1980 wracam z odpowiedzią. Zwrot został poprawnie zlecony i powinien zaksięgować się na Twoim koncie w ciągu 2-3 dni roboczych. Jeśli nie otrzymasz środków do czwartku, bardzo proszę daj znać, wówczas prześlemy Ci potwierdzenie zwrotu i będziesz mógł wyjaśnić to z bankiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów