anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy otrzymam zwrot za omyłkowe promowanie ofert ?

CoupGames
#3 Debiutant#

Witam, wczoraj rano zacząłem wystawiać na swoim koncie oferty. W którejś z nich wkradł się błąd gdzie nieświadomie zaznaczyłem "promowanie na stronie głównej" Kolejno wystawiałem dalej oferty korzystając z przycisku "wystaw podobne" ponieważ opisy nie różnią się  a jedynie tytuł i zdjęcia w ofercie, w ten sposób utworzyłem 150 ofert z promowaniem na stronie głównej allegro za 29 każdą łączna kwota to 4500 pln rachunku. Rachunek zobaczyłem dopiero dziś rano, moim oczom ukazała się ta horrendalna suma, od razu napisałem do supportu allegro, poradzili mi abym zakończył teraz promowanie każdej oferty a oni zwrócą mi pieniądze, więc to zrobiłem, rzecz jest w tym, że część ofert wystawiłem dziś o 1 a część wczoraj np. o 9 rano. Po zakończeniu wszystkich promocji otrzymałem zwrot o wysokości 725 pln( za oferty które wystawiłem dziś), Support stworzył za mnie reklamację i kazał czekać, po zapytaniu o to czy taka reklamacja może zostać odrzucona otrzymałem informacje, iż tak, lecz podadzą wtedy przyczynę i wyślą wiadomość, choć nie powinno się to stać w moim przypadku. Co wy o tym myślicie otrzymam korekte mojego salda czy sprawa nie znajdzie końca, jednak 3800 pln to nie 200 czy 300 złotych więc nie będę w stanie spłacić takiej kwoty.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@CoupGames Jeśli już umorzono Ci część opłat, kontynuuj korespondencję i proś o umorzenie całości. Powołuj się na swój błąd. Jeśli odpuścisz, pewnie zapłacisz część opłat, jeśli będziesz odpowiada na wiadomości, prawdopodobnie całość zostanie anulowana.

oznacz moderatorów

CoupGames
#3 Debiutant#

Zrzut ekranu 2021-05-22 171627.png

Pani z supportu oznajmiła, iż nie jest w stanie teraz zwrócić reszty opłat w wczoraj więc napisała reklamację z potwierdzeniem od razu. Czekać na odzew od nich czy jeszcze starać się pisać do supportu żeby od razu spróbowali naprawić sytuację ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Poczekaj do poniedziałku, jeśli nie otrzymasz odpowiedzi, ponownie poproś o anulowanie z powodu Twojego błędu.

oznacz moderatorów