anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy tak wygląda potwierdzenie zakupu ? czy to email od oszustów ?

pacoonyx
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

pacoonyx_0-1644333529808.png

Witam ponownie , dostałem email z prośbą o zaakceptowanie i później są wskazówki abym zalogował się do swojego Banku , obawiam się działania oszustów , czy faktycznie tak to wygląda , czy allegro ma taką formę potwierdzenia sprzedaży ? Pozdrawiam Paweł 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@pacoonyx To mail od oszustów, codziennie jest tu mnóstwo takich zgłoszeń. Nic nie odpowiadaj, nie klikaj, nie potwierdzaj, bo Ci wyprowadzą pieniądze z konta. 

oznacz moderatorów

pacoonyx
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za podpowiedź , tak zrobiłem , usunąłem wiadomość bez wykonania czynności , które były w nim sugerowane 😉 pozdrawiam 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pacoonyx Cześć Paweł. Na Allegro Lokalnie status płatności sprawdzisz w zakładce Zamówienia od kupujących

Statusy wpłat na Allegro sprawdzisz w zakładce Zamówienia. Dodatkowo jeśli kupujący opłaci zakup z Allegro Finanse to informację o wpłacie sprawdzisz też w zakładce Środki i historia operacji.

W żadnym wypadku nie klikaj w linki nieznanego pochodzenia i nie loguj się do swojego banku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pacoonyx
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź  , tak właśnie zrobiłem , sprawdziłem najpierw w zakładce na Allegro i nie było żadnej informacji o złożeniu zamówienia , następnie usunąłem ten podejrzany email 😉 Pozdrawiam i będę ostrożny 

oznacz moderatorów