anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy trzeba odpowiadać na wszystkie pytania Brandcops Ltd

MAMY ROZWIĄZANIE!
partner_online
#8 Zapaleniec#

Cześć

Mam taki problem od kiedy sprzedajemy Logitecha co chwilę do jakiegoś wystawionego produktu dostaję taką wiadomość jak poniżej, wysłałam im już do kilku produktów zdjęcia i numery seryjne, ale nie mogę ciągle angażować magazynu do robienia mi zdjęć produktów, zwłaszcza, że po wysłaniu zero informacji z ich strony, że np: wszystko jest ok, odpowiadacie na każde takie wezwanie, czy olewacie temat? Czy jak nie będę odpowiadać to Allegro zablokuje mi sprzedaż? z góry dzięki za odpowiedz.

We are contacting you as we have been appointed by Logitech to monitor and investigate the sales of “Logitech” manufactured products on Allegro that are not intended for import and sale within the European Economic Area (EEA). The trade of such products in the EEA is a trademark infringement of Logitech’s rights.

Logitech does not **piiip** to prevent sellers from selling Logitech manufactured products, but needs to ensure that any product sold under their trademark in Europe is genuine, compliant and sourced from EEA based distributors. This will also ensure that end user consumer rights are protected.

As such, could you please provide serial numbers for the below listings and at least one of the following:

• The latest copy of an invoice from your supplier (the company from which you purchased the products) for the below listings (you are welcome to delete any sensitive information)

or

• High-resolution images of the rear and side of the product sales boxes showing the various languages and images of the accessories, user manuals and warranty cards

or

• A headed letter from your supplier (the company from which you purchased the products) confirming that you have sourced the products from them

Logitech MX Anywhere 2S - (logitech-allegro-5099206073050)
Upon receiving the information, Logitech will validate that the stock is intended for sale within the EEA and should this be the case, you may continue to sell as you **piiip**.

We look forward to hearing from you within 4 working days.

Should you already have received this communication in the past, please note that we may require further information for additional products.

Yours Sincerely,

Brandcops Ltd

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
vonNogay
#16 Inspirator#

Jeśli to zwykłe maile od jakiegoś użytkownika to Allegro nie ma z tym nic wspólnego i niepotrzebnie na nie odpowiadałaś i wysyłałaś im te zdjęcia.

Jeśli by współpracowali z Allegro to by od razu pousuwali oferty i zabronili ich dalszego wystawiania.

 

 

oznacz moderatorów
partner_online
#8 Zapaleniec#

Faktycznie jest to od jakiegoś użytkownika w dodatku konto zawieszone, że nie wpadłam, żeby wcześniej sprawdzić:) Dzięki!

Client:83903090(0 ofert) konto zawieszone.

 

 

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@partner_online Jesteście partnerami Logitech? Bo nie widniejecie u nich jako partner czy sprzedawca. W sprzedaży oferujecie różne zamienniki a w nazwie macie "partner". Może ktoś im doniósł, ze niby sprzedajecie jakieś ich podróbki czy coś, to teraz sprawdzają wam wszystko. Może jakiś niezadowolony klient?

https://www.logitech.com/pl-pl/video-collaboration/resellers.html

Ja na Twoim miejscu bym do nich napisał i zapytał wprost, że prosisz o wyjaśnienia tych kontroli 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@ZibiK30 @partner_online pisz oczywiście do nich po polsku

Logitech ostatnio mocno schodzi na psy

nasz klient z allegro postanowił reklamować towar w logitechu (sprzedajemy towar z oficjalnych kanałów dystrybucji)

to Logitech  odpisał, że nie zrealizuje mu gwarancji bo nie umie i nie wymieni towaru bo go nie ma na stanie

oznacz moderatorów