anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czytnik na poczcie nie może zeskanować przesyłki poleconej Allegro - co zrobić?

LTR-car
#7 Wielbiciel#

Po raz kolejny nie udało się wysłać przesyłki poleconej allegro.  Druk na list jest tak mały że czytnik na poczcie nie udaje się zeskanować. Przy próbach powiększenia też nie udaje się.   Ale np. wybierając że przesyłka to karton a nie list druk jest inny, większy i wysyłka jest ok.   Dziś znów wysyłałem w liście i niestety musiałem wysłać zwykłym listem..

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@LTR-car jaką drukarkę masz ( atramentowa ? ) 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LTR-car
#7 Wielbiciel#

tak atrament

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@LTR-car  Nadajesz przez EN ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@LTR-car We właściwościach drukarki, w zakładce "papier/jakość" musisz sobie pokombinować z rodzajem i jakością wydruku, zrobić kilka testowych wydruków i zobaczyć co najlepiej nadaje się do etykiet.
Ja akurat mam laserówkę, ale gdy np. ustawię rodzaj wydruku na "zwykły", to jest on jakby wyblakły, a toner tak średnio trzyma się papieru. Gdy natomiast przestawię na "etykiety" (drukuję na, grubszym niż zwykła kartka, papierze samoprzylepnym), to wydruk jest ciemniejszy, wyraźniejszy i toner już się nie ściera po przejechaniu kartki dłonią (bo bęben nagrzewa się kilka sekund zanim zacznie się wydruk).
"Plujki" średnio nadają się do drukowania kodów kreskowych, bo za bardzo rozlewają atrament (zwłaszcza jeśli używasz regenerowanego zamiennika, a nie oryginalnego tuszu lub papieru o niewielkiej gramaturze).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

LTR-car w EN w ustawieniach zmień ,,Ustawienie wydruku kopert i etykiet dla Przesyłek Listowych ,,na 139x99,1 . Będziesz drukował 4 etykiety na 1 kartce .

oznacz moderatorów