anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowy pakiet 75 wyróżnień

Govisklep
#7 Wielbiciel#

Witam, aktywowałem pakiet 75 darmowych wyróżnień...Czy w takiej sytuacji allegro automatycznie wybiera oferty i je wyróżnia, czy ja mam je ręcznie wyróżnić? Jak wyłączyć, żeby nie naliczało olejnych opłat. Czy w tej ofercie mogę wyróżnić oferty istniejące czy tylko nowo utworzone ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mikeza
#20 Guru#

@Govisklep  sam wybierasz jakie oferty mają być wyróżnione, odznaczasz to przy wystawianiu aukcji. Przed kolejnym okresem rozliczeniowym, czyli upływem 30 dni trzeba edytować aukcję i wyłączyć wyróżnienia, bo inaczej będzie liczyło dalej ,ale już bez promocji. 3 pytanie nie jestem pewien, nowe na 100%, a istniejące możliwe, że w momencie wznowienia się po upływie okresu rozliczeniowego (30dni), ale tego nie jestem pewien, więc do sprawdzenia.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

APPrestige
#9 Pomysłodawca#

okres rozliczeniowy wyróżnienia to 10 dni. Każdy przedmiot w okresie promocji mozna wyróżnić za darmo tylko raz przez pierwsze 10 dni, przed upływem 10 dni trzeba edytować i wyłączyć wyróżnienie.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@APPrestige  @Govisklep  to poprawka do mojego postu, faktycznie 10dni, sporadycznie to robię i zapomniałem 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Govisklep  to trochę celowe działanie allegro, bo potem wiele osób zapomina o edycji i odznaczeniu, a kasa za promocję leci. Sam się kiedyś tak naciąłem 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Govisklep Większość promocji dla Sprzedawców szykowanych przez allegro zawiera przysłowiowy haczyk. Spotkałem się tylko raz z tym że go nie było. Była to pierwsza promocja w kategorii w której wystawiałem. Każda kolejna promocja była już mniej korzystna.

Mam wrażenie że te promocje służą tylko obeznaniu klienta z funkcjami serwisu. Aby wiedział co kliknąć i gdzie szukać. Na pierwszej promocji coś zyskałem a na następnej straciłem więcej niż zyskałem na pierwszej.

Tak jak piszą inni, uważnie czytaj regulamin promocji zwłaszcza terminy. Ewentualne opłaty są bezzwrotne.

oznacz moderatorów