anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DHL w Allegro wysyłam - pytania

Butiktalulla
#13 Ambasador#

Cześć,

widzę ,że Allegro wprowadza dhl-a w Allegro wysyłam

Zatem parę pytań :

- czy podjazd po paczki (  od 1 paczki ) - jest darmowa ?

- od jakiej kwoty Klient zobaczy darmową w smart

- do której godziny należy zamówić podjazd - aby kurier był tego samego dnia

- wysyłka za pobraniem - ile dopłaca Klient ?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

SzukamLampy
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Butiktalulla Odpowiadając na Twoje pytania: 

1. Na ten moment podjazdy są bezpłatne bez względu na ilość przesyłek.

2.  Ta metoda jest już na liście metod rozliczanych w ramach Allegro Smart, więc to zależy od tego jakie warunki Smarta posiada kupujący - minimalna wartość zamówienia musi wynosić 40zł lub 65zł. 

3. Na razie ma ustalonych konkretnych godzin granicznych, więc to zależy od punktu DPD i kuriera, który obsługuje Twój rejon.

4. Przesyłki za pobraniem tą metodą nie są jeszcze dostępne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

dziękuję 🙂 sądzę jednak ,że bez wskazania godzin granicznych - mija się to nieco z celem  ( przynajmniej w moim przypadku )

Wypiszę zlecenie na DHL np 10:05 - a kurier podjedzie w dniu następnym - bo np. ma nie po drodze / nie chce mu się / itd. a Allegro dopisze to jako opóźnienie w nadaniu.

Poza tym miło by było widzieć - ile czasu podjazd jest za darmo - a ile będzie kosztował - później ? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Butiktalulla Dlatego najlepiej będzie jeśli najpierw porozmawiasz na ten temat z kurierem oraz punktem, który obsługuje Twój rejon. Jeśli chodzi natomiast o koszty podjazdów w przyszłości, to na ten moment nie mam jeszcze takich informacji, ale gdy tylko się pojawią, na pewno będziemy Was o nich informować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Empire_Us_Cars
#2 Obserwator#

Mam,pytanie od kiedy startuje Dhl bo z tego co widzę w żadnej aukcji nie ma go w opcjach dostawcy?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Empire_Us_Cars To czy metoda jest dostępna w ofertach, zależy wyłącznie od sprzedającego. Nie ma obowiązku jej udostępniania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

-Butik-Julisia-
#10 Popularyzator#

sprzedawca go musi dodać do cennika.

Jednakże póki nie będzie z góry granicznej godziny zamówienia podjazdu kuriera  - wg. mnie to ryzyko bo liczysz tylko na widzie misie kuriera i będzie  3 x spoko a 4 raz nie podjedzie bo nie musi.

oznacz moderatorów

-Butik-Julisia-
#10 Popularyzator#

_HolaOla_ 🙂

podsumuję to tylko tak - jak nie ma systemowego rozwiązania to można pogadać o pogodzie  - szczególnie przy tych rotacjach kurierów jakie obecnie mają miejsce.

 

 

 

oznacz moderatorów