anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam nieaktywne wypłaty?

87anna
#7 Wielbiciel#

Moje dane z kata allegro jak i bankowe sa takie same i przyszlo mi na emaila ze 10.12.2021 bede mogla  wyplacic pieniadze ale tak sie nie stalo dalej trwa weryfikacja dlaczego?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@87anna poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, wyjaśniam to dla Ciebie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

87anna
#7 Wielbiciel#

Witam.Mam na kacie allegro finanse pieniazki ktore byly przeslane od kupujacego  ale nie moge ich wyplacic bo ciagle trwa weryfikacja byly wysylane przelewy z kata zeby potwierdzic moja tozsamosc i zdjecie dowodu tez ale nic sie nie dzieje dalej sa zablokowane

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@87anna Dane osobowe konta Allegro muszą być takie same, jak dane osobowe konta bankowego, z którego robisz przelew. To trwa około 3 dni robocze. 

oznacz moderatorów

87anna
#7 Wielbiciel#

Są takie same i przyszlo mi na emaila ze 10.12.2021 bede mogla je wyplacic ale tak sie nie stalo dalej trwa weryfikacja dlaczego?

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

Nam kiedyś w grudniu nie wypłacali pieniędzy przez 10 dni (kilkaset złotych każdego dnia z każdego konta, a mamy 4) i weryfikacja trwała i trwała. Pomogło dopiero zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy na Allegro (nie na allegro gadanie) i sprawa została wyjaśniona w ciągu jednego dnia. Może tam spróbuj, nie wiem, dzisiaj piątek ale chyba pomoc Allegro pracuje też w sobotę.

oznacz moderatorów