anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje konto zostało po raz kolejny zablokowane?

FEHU-LED
#7 Wielbiciel#

witam

w ciągu 3 tyg moje konto blokowane było juz 3 razy teraz 4 znów na weekend wszystkie zamówienia sa wysyłane ponad 700 zamówień  na bieżaco nie mam negatywów , numery paczek sa uzupełniane wysyłam w 24h.

prosze o przyjzenie sie mojej sytuacji któremuś z moderatorów to jest aburdalna sytuacja ktos z konkurencji chce nas zamknac i zniszczyc bo inaczej nie da sie tego tłumaczyc 

rozmawiałem z kilkoma osobami rowniez handlujacymi na allegro nikt nie spotkal asie z taka sytuacja zeby tyle razy bylo blokowane konto 

prosze o pomoc kazda godzina to moje straty ogromne 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FEHU-LED przykro mi z powodu tej sytuacji i rozumiem Twoje zdenerwowanie, jednak sprawy blokady konta można wyjaśniać tylko z działem bezpieczeństwa. Widzę, że pisałaś już do nas w tej sprawie. Bardzo proszę poczekaj na naszą odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FEHU-LED
#7 Wielbiciel#

dziękuje Pani Moniko prosze zobaczyc wszystkie wskaźniki  obsługi zamówień są na ponad 90% 

konkurencja chce nas wykosic

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak bywa ,że konkurencja zaraz na starcie próbuje pokazać swoją przewagę ale skoro wystawiasz wszystko zgodnie z regulaminem allegro nie powinno w takim przypadku blokować konta tylko za to że ktoś coś na ciebie nagadał nie mając dowodów twojej winy a jeśli po weryfikacji allegro wychodzi że jesteś czysty to ten kto zgłosił powinien liczyć na kłopoty.

oznacz moderatorów

FEHU-LED
#7 Wielbiciel#

czy jest mozliwy kontakt z kierownikiem działu bezpieczeństwa?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FEHU-LED Poproś o taką możliwość w korespondencji, którą prowadzisz w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FEHU-LED
#7 Wielbiciel#

prosilsam brak kontaktu od rana

oznacz moderatorów

FEHU-LED
#7 Wielbiciel#

WITAM 

 

PROSZE O POMOC JAK TO JEST MOZLIWE ZE WCZORAJ MI ODBLOKOWALI KONTO DZISIAJ RANO PANN MAREK PISZE ZE KONTO ODBLOKOWANE O 11,03  A PO 10 MINUTACH ZNOW MI BLOKUJE KONTO TO JEST ABSURD!!

oznacz moderatorów

Newday5
#11 Animator#

Dlaczego moja wypowiedź została skasowana? Napisałam, że w temacie o oszustwach użytkownicy prosili o blokadę wiele kont i żeby FEHU-LED sprawdził czy i kto może tam spowodował blokadę jego konta. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Pewnie dlatego że aby móc bezkarnie nazwać kogoś oszustem trzeba mieć wyrok który na to pozwala. Zanim nie zostanie mu udowodniona wina nie jest prawnie jeszcze oszustem .

oznacz moderatorów