anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego naliczono mi opłatę za promowanie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jardi7
#8 Zapaleniec#

Witam

Naliczyło mi około 1200zł za promowanie a ja takiej opcji nie zaznaczałem dodało mi do ponad 40stu aukcji !!!

Dlaczego ta opcja mi się włączyła ?! nie mam pojęcia zawsze dokładnie sprawdzam jak mi pokazuje kalkulator jaką ponoszę opłatę i nic tam mi nie naliczało !!! Jest szansa odciążyć te obciążenie konta oczywiście wszystko jak we wszystkim się skapowałem od razu anulowałem tą opcję a obciążenie konta nie znikło.....

Jest to nie pojęte żeby tak ludzi golić tym bardziej że nie wybierałem tej opcji.

Proszę o pomoc pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
_Likos_
#20 Guru#

@Jardi7  sprawdż czy czasem nie dostałes w promocji kilkudziesięciu darmowych wyróżnień

Jeśli tak to musisz te wyróżnienia wyłączyć ręcznie . Jeżeli tego nie zrobisz po wyczerpaniu pakietu co 10 dni automatycznie naliczy Ci sie opłata za wyróżnienia.

oznacz moderatorów
Paint_Box
#12 Orędownik#

@Jardi7 Zasadniczo opłaty za promowanie nie są zwracane, ale przy różnego rodzaju pomyłkach Allegro w wyjątkowych przypadkach te opłaty zwrócić może. Napisz, poproś o anulowanie, prośbę odpowiednio uzasadnij; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c1581428-a33f-4506-826f-720b60a920c0

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Pomyłką to jest korzystanie z takich opcji promowania .Koszty takich udoskonaleń często przynoszą więcej strat niż zysków użytkownikowi a cieszą tylko właścicieli portalu.

oznacz moderatorów