anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę dodać zdjęcia przez aplikację Allegro?

stelglin
#8 Zapaleniec#

witam Nie mogę dodawać zdjęć przez aplikację - zdjęcie się ładuje i wyskakuje napis że nie udało się dodać zdjęcia. Te same zdjęcia mogę wstawiać po zgraniu do laptopa i wystawianiu aukcji z przeglądarki. Wcześniej bez problemu mogłam wystawiać aukcje z telefonu (android) .

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

LEW433
#21 Demiurg#

Z tą aplikacją bywają problemy, a próbowałeś przez przeglądarkę w telefonie?

oznacz moderatorów

stelglin
#8 Zapaleniec#

próbowałam przed chwilą i to samo - nie udaje się załadować zdjęcia

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@stelglin Cześć! Spróbuj proszę odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie. Jeśli wciąż nie będzie możliwości dodania zdjęcia, załącz na Gadane zrzut ekranu z aplikacji i wyślij go nam. Daj również znać, którą wersję aplikacji na Androida posiadasz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

stelglin
#8 Zapaleniec#

witam zainstalowałam na nowo i ciągle ten sam problem . System Android wersja 11. Nie umiem zrobic zrzutu ekranu z aplikacji. Pojawia sie taki napis w czerwonej ramce:   "Nie udało się dodać zdjęcia. Wystąpił błąd podczas dodawania obrazka."

Ostatnio aktualizował mi się telefon i po tym mi nie działa. Wcześniej bez problemu wstawiałam zdjęcia z telefonu przez aplikację allegro.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@stelglin rozumiem. A czy możesz mi napisać, w której części aplikacji napotykasz na taki problem? W jakim miejscu dokładnie? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

stelglin
#8 Zapaleniec#

Robi:"wystaw podobną aukcję",

wpisuję wszystkie parametry i gdy chcę dodać zdjęcie - klikam ten kwadrat gdzie dodaję normalnie zdjęcia - kręci się kółko jakby ładowało się poprawnie zdjęcie i wtedy wyskakuje po chwili ten napis w czerwonej ramce że nie udało się załadować . Jest to dla mnie utrudnienie bo mam teraz nową dostawę do wystawienia i wszystkie zdjęcia muszę przesyłać na laptopa i tam wystawiam aukcje 😞

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@stelglin Bez zrzutu ekranu nie mogę przekazać Twojego zgłoszenia do zespołu technicznego.

Zrzut możesz zrobić, korzystając z kombinacji klawiszy: Home i przycisk blokady telefonu lub przycisk blokady telefonu i dolny przycisk regulacji głośności.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

stelglin
#8 Zapaleniec#

235634225_341348954302732_4604699085710965096_n.jpg

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@stelglin, dziękuję Ci za zrzut ekranu. Obecnie nie odnotowaliśmy takich problemów zgłaszanych przez innych użytkowników. Aby zweryfikować ten problem u Ciebie, czy mogę prosić, abyś przesłał tu zdjęcie, które próbujesz dodać do oferty?

Zwróć też uwagę, czy jego parametry są prawidłowe. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

stelglin
#8 Zapaleniec#

próbowałam dodawać zdjęcia różne - nawet te które już mam wystawione na aukcjach i wcześniej dodałam bez problemu a teraz to samo co wcześniej, te same zdjęcia jak dodaję z laptopa to mogę je dodać więc nie sądzę że chodzi o zdjęcie. Może chodzić o tło bo nie zawsze jest białe. Zaraz sprawdzę czy doda mi zdjęcie z białym tłem i napiszę. Z tym, że te zdjęcia bez białego tła mogę dodać z laptopa i przechodzą 🙂

oznacz moderatorów

stelglin
#8 Zapaleniec#

próbowałam przed chwilą dodać zdjęcie zrobione na białym tle i też nie mogę

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@stelglin, czy możesz tu załączyć (poprzez ikonkę z aparatem nad oknem do pisania wiadomości) zdjęcie, którego nie możesz dodać do oferty?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

stelglin
#8 Zapaleniec#

to jest jedno z wielu 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@stelglin, nie widzę, abyś dodał jakieś zdjęcie - zrobisz to za pomocą ikonki aparatu. 

Zrzut ekranu 2021-08-17 o 12.37.57.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

diamondvp
#7 Wielbiciel#

Witam mam ten sam problem android 11 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@diamondvp sprawdź proszę czy masz aktualną wersję aplikacji, spróbuj ją odinstalować i ponownie zainstalować. Jeśli to nie pomoże, daj proszę znać!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

diamondvp
#7 Wielbiciel#

Nie używam aplikacji tylko przeglądarkę Chrome. Na android 10 chodziło wszystko ok obecnie mam nowy telefon z android 11 i nie da się dodać zdjęcia

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@diamondvp nie udało mi się powtórzyć tego błędu na przeglądarce w moim telefonie. Czy próbowałeś skorzystać z innej przeglądarki? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

diamondvp
#7 Wielbiciel#

Cały czas jest taki komunikat

oznacz moderatorów