anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę przejść weryfikacji wypłat?

ewka2602
#7 Wielbiciel#

Nie mogę przejść weryfikacji, jest odrzucana bo konto bankowe należy do mnie i męża. On jest pierwszym właścicielem, ja zostałam dopisana później. Wysłałam skany dokumentów i oświadczenia( moje i męża) i dalej nic. Nie wiem co mam jeszcze zrobić aby przejść weryfikację. Na koncie PayU mam zablokowane wpływy ze sprzedaży i nie jestem w stanie ich wypłacić.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@ewka2602 Konto Allegro jest męża? Konto bankowe jest Twoje? Niech mąż wypisze Cię ze swojego konta Allegro i przepisze konto całkowicie na Ciebie, wtedy zweryfikujesz swoje konto bankowe do wypłat.

oznacz moderatorów

ewka2602
#7 Wielbiciel#

Konto allegro jest moje, a bankowe męża, ja zostałam dopisana do jego konta bankowego po ślubie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Więc możesz przepisać konto Allegro na męża i wtedy mąć być może wypłaci pieniądze. Druga opcja to założenie własnego konta bankowego, trzecia - wypłata przekazem pocztowym na adres zamieszkania.

Czy mąż wypłaci po przepisaniu konta Allegro na niego, gdy konto w banku należy do niego i Ciebie, zapytaj Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ewka2602 dodaj męża, może wtedy przejdzie 🙂

Konto zwykłe możesz dzielić ze współmałżonkiem. Wystarczy, że małżonek wyrazi zgodę a Ty podasz nam jego dane. Możesz to zrobić w każdej chwili w formularzu w zakładce Dane konta.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SFDN
#7 Wielbiciel#

Rozumię że chodzi o przlewy24. To jest mało poważna firma a pracownicy nie kompetętni

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ewka2602 skonsultowałam Twoją sprawę. Otrzymałam odpowiedź, że weryfikacja jest odrzucana, ponieważ środki do wypłat posiadasz na koncie operatora PayU, a przelew weryfikacyjny zleciłaś do Przelewy24. Aby wypłacić środki wykonaj proszę przelew do operatora PayU w zakładce "Ustawienia wypłat". 
Twój Małżonek został dopisany do konta, więc z weryfikacją nie powinno być problemu 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów