anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wygenerować w systemie Allegro listu przewozowego DPD w ramach AllegroSMART

amig88
#8 Zapaleniec#

Proszę o pomoc !

Nie mogę wygenerować etykiety-listu przewozowego i protokółu nadania przesyłek, ponieważ klientka zapłaciła za towar wprost do mojego konta bankowego, wg jej informacji, prawdopodobnie nie mogła lub nie umiała dokonać wpłaty przez system Allegro.

W systemie Allegro widnieje status "płatność rozpoczęta" Ja pieniądze za towar otrzymałam i mam "zagwozdkę" bo nie mogę w żaden sposób wygenerować dokumentów niezbędnych do wysłanie paczki w ramach : Allegro Kurier DPD Allegro Smart! -  (taką formę dostawy określiła klientka w zamówieniu) .

Bardzo proszę o pomoc, może robię coś nie tak, jakkolwiek przy innych zamówieniach, ale opłaconych przez Allegro nie ma problemu z wygenerowaniem listu przewozowego, może da się jak " obejść system"

Z  góry dziękuję dobremu człowiekowi za pomoc 🙂

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@amig88 Płatności poza Allegro, bezpośrednio na konto sprzedawcy nie są zabronione, ale wtedy nie nadasz paczki przez Allegro. Musisz to zrobić tradycyjnie, poza Allegro. Nie będzie to Smart, trzeba zapłacić za nadanie.

Jeżeli klientka koniecznie chce darmową dostawę Smart, musi anulować ten zakup, odstąpić od umowy, Ty oddasz jej pieniądze, a ona kupi ponownie to samo, ale musi zapłacić przez Allegro Finanse.

oznacz moderatorów

amig88
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za szybką odpowiedź i informacje. No trudno "jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz".

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów