anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałem pakietu powitalnego?

OMSDesign
#2 Obserwator#

1.07 Założyłem konto Firma i do tej pory nie mam pakietu powitalnego w centrum zniżek. Czym to jest spowodowane? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

@OMSDesign Konto jest już w pełni aktywne, czy trwa jeszcze proces weryfikacji? Jeżeli nie jest w pełni aktywne, poczekaj. Poza tym to musi być nowe konto firma, założone na nowy NIP, który nigdy wcześniej nie pojawił się na Allegro.

oznacz moderatorów

OMSDesign
#2 Obserwator#

Tak konto jest aktywne, NIP nowy pierwszy raz próbuje sprzedawać na allegro. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@OMSDesign Pakiet powinien Ci się pojawić w Centrum zniżek w ciągu 2 dni od pełnej aktywacji konta firmowego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I co nie spełnia😁, w takiej sytuacji nie można pomoc (lepiej odesłać do tych co widzą wszystko), nie wiemy czy konto jest w pełni aktywne, czy nie jest powiązane z innym. Kto to mówi o nie odsyłaniu!!!😛

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nic nie rozumiesz, napisz to jeszcze raz po polsku, bez serii wykrzykników. Jeżeli nie potrafisz pomóc, nie odsyłaj do kontaktu z Allegro, tylko pokaż ten artykuł;

Z Programu powitalnego nie mogą korzystać osoby, które mają obecnie lub miały w przeszłości formalno-prawny, faktyczny związek z jakimkolwiek kontem firmowym na Allegro (na przykład były członkiem jej zarządu, wspólnikiem, prokurentem, właścicielem itd.).

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/czym-jest-program-powitalny-LRq4dG6aAhx

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@OMSDesign Spełniasz kryteria, dla nowych firm rozumiem więc zapytaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=61571da6-f6de-4b8f-9ab9-699c8c797cfc

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Administrator tego forum prosi, aby pomagać w miarę swojej wiedzy, a nie w pierwszym poście odsyłać do kontaktu z Allegro 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OMSDesign nie mogliśmy przyznać pakietu powitalnego, ponieważ Twoje konto jest powiązane z innym, istniejącym już na Allegro kontem firmowym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

OMSDesign
#2 Obserwator#

Ale ja wcześniej nie miałem żadnej firmy. Ani nie byłem współzałożycielem. Czy można się odwołać od tej decyzji?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OMSDesign proszę skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza, wówczas nasi Doradcy będą mogli udzielić więcej informacji na temat tego powiązania, niż ja na forum. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

OMSDesign
#2 Obserwator#

Dziękuję

oznacz moderatorów