anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widać ofery na karuzeli z cenami?

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Ja w temacie.

mam dwa konta, wystawiam ten sam przedmiot przedmiot na obydwu.

Na jednym jest niższa cena jednak Allegro to ordynarnie ukrywa, w ogóle go nie widać w podpowiedziach.

Dotyczy oferty nr 10216290759

dzbanek.JPG

 

a jest jeszcze oferta 11985190334

i z jej miejsca nie widać tych droższych dzbanków:

dzbanek1.jpg

 

Wygląda to na jakiś gruby wałek, może mnie ktoś objaśnić o co chodzi?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@AGLOPRIMA2 a masz połączone obydwie oferty w katalogu ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 już wyjaśniam. Są dwa produkty w katalogu i Twoje oferty są przypisane do różnych produktów, dlatego nie wyświetlają się w "inne oferty tego produktu".
Oferta nr 10216290759 jest przypisana do produktu "Zestaw pojemnik próżniowy na sok i pompka Vita-My 1l", natomiast oferta nr 11985190334 jest przypisana do produktu "Pojemniki próżniowe Vita-My (dzbanek i 2 pokrywki)". 
Różnica polega na tym, że w produkcie "Zestaw..."  kod producenta to EAN 3831091708974, a w produkcie "Pojemniki..." kod producenta to VM-ZP-01. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@la_nika 

Dziękuje za odpowiedź. Cieszę się, że macie czas na weryfikację miliona parametrów, bo my jako sprzedający go nie mamy na takie bzdury.

Swoja wypowiedzią pięknie pokazałaś **piiip**yzm tej całej produktyzacji (gratuluję Alledrogu wymyślenia słowa - potworka, którego nie zna słownik języka polskiego).

Kod EAN to kod EAN jednolity na całym świecie, a kod producenta to całkiem coś innego (chyba?).

Czemu doskonały katalog produktów Allegro nie poprawia tego "z buta"? Automaty bez pudła potrafią wyłapać numer telefonu czy adres mail wpisany nie tam gdzie sobie Allegro życzy, a kod EAN wpisany w miejsce od czapy mu nie przeszkadza?

Najważniejsze, że kazaliście mi dopisać do konfitur owocowych jakie mają smaki...

 

oznacz moderatorów