anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nowy widok wysyłam z allegro charakteryzuje się amnezją ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
milujcie_sie
#7 Wielbiciel#

W tzw nowym widoku, który w zasadzie jest po prostu likwidacją zakładki wysyłam z Allegro zmuszeni jesteśmy do każdorazowego uzupełniania punktu nadania oraz wymiarów przesyłki. 
Cholernie to uciążliwe i frustrujące co się przekłada na obniżoną efektywność. Tracimy czas na coś co powinno być automatycznie zapamiętane. I kiedyś było !
W dodatku etykiety po pobraniu pojawiają się w oknie wydruku w formacie a4. kilka etykiet na jednej kartce A4. 
Musimy je przecinać nożyczkami. I naklejać taśmą. 
Przecież to jest żałosne i śmieszne.
No w ten sposób kurde to rynku nie zdobędziemy. 
Najbardziej wnerwiające jest to, że wcześniej wszystko było dobrze. Ustawiało się szablon, który wszystko pamiętał i nadawało się etykiety z szablonu. Etykiety normalne - A6P - każda osobno. 
Teraz generowanie etykiet trwa kilkukrotnie dłużej. 
Żądamy natychmiastowego przywrócenia poprzedniego widoku. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@milujcie_sie zespół Wysyłam z Allegro pracuje nad funkcją zbliżoną do szablonów w starym narzędziu, która nie tylko zastąpi "stare szablony", ale także będzie zapamiętywała ostatnie wybory użytkowników. Chcemy, aby to rozwiązanie było dobrze zaprojektowane i w pełni odpowiadało na Wasze potrzeby, dlatego prosimy jeszcze o cierpliwość. Zapewniam, że jest to jeden z naszych najwyższych priorytetów.
Jeżeli chodzi o wydruk etykiet to czy w tej zakładce w części "Wydruk etykiet - Wysyłam z Allegro" macie zaznaczony wydruk w formacie A6? Można tam wybrać albo A4 (wydruk do 4 etykiet na jednej kartce) lub A6 (1 etykieta a stronie). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
milujcie_sie
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc.
Do tej zakładki rzeczywiście nigdy nie dotarłem.
Nie spodziewałem się szukać tam formatu etykiety. Szukałem raczej w ustawieniach dostawy. 
Trzymam kciuki, żeby się szybko udało utworzyć tę funkcję, która zastąpi stare szablony tym bardziej, że też nie były idealne. 
Pozdrawiam.
Adrian.

 

oznacz moderatorów