anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w moich ofertach nie ma oznaczenia raty zero?

qbitschek
#7 Wielbiciel#

Jakie są zasady oznaczania ofert "ratami 0"? Opłaciłem wyróżnienie dla kilku moich ofert, żeby były dla nich przypisane "raty 0". I formalnie wszystko się zgadza, jeśli przeszukuje daną kategorię pod kątem "rat 0" to pokazuje moje aukcje. Tyle, że brakuje tego symbolu "raty 0" przez co odnoszę wrażenie, że klienci którzy zaglądają na moje aukcje, po prostu mogą o tym nie wiedzieć. Mam tylko "zapłać później z pay". Co prawda jak spojrzymy w płatności, to tam też jest opcja "raty 0", ale zależy mi na oznaczeniu, tej ikonce informacyjnej która zawsze była przy tego typu aukcjach. Jest ona dobrze kojarzona i rozpoznawalna wśród klientów, w moim odczuciu wiele tracą aukcje bez niej. Czy jest jakaś możliwość, co można zmienić, żeby allegro tak oznaczało moje aukcje ?? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@qbitschek Popatrz na inne oferty. Teraz jest już chyba tak, że ikonkę "raty zero" mają tylko te aukcje, w których nie ma "zapłać później z Pay". Jeśli masz "zapłać później", nie będziesz miał ikony "raty zero", choć raty przy płatności będą dostępne. Allegro promuje "zapłać później z Pay".

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@qbitschek w ofertach, w których dostępne są obie opcje Allegro Pay i raty zero wyświetlamy Allegro Pay, ale w wyszukiwaniu i fitrowaniu po "raty zero" pojawiają się wszystkie oferty, w których raty zero są mozliwe, nawet jeśli na listingu pojawia się tylko kafalek informujący o Allegro Pay. Sprawdziłam i działa to w Twoich ofertach.
Swoją drogą zachęcam Cię do przeczytania tego artykułu i poprawienia  miniaturek w Twoich ofertach.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów