anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zakończono wcześniej promocję na wypróbowanie abonamentu podstawowego?

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego zakończono wcześniej promocję na wypróbowanie abonamentu podstawowego (KTÓRA MIAŁA BYĆ DOSTĘPNA DO 30 LISTOPADA!!!!)? Wiadomo chcą uniknąć opłaty 1 zł muszę włączyć abonament. Jak zaczęłam czytać o abonamentach to była promocja do 30 listopada że pierwsze 30 dni za darmo (tak było 3 dni temu). Tak po prostu żeby wypróbować. Było oznaczone, że oferta ważna do 30 listopada. Dziś pomyślałam że już aktywuję ten pierwszy raz a tu PYK... Nie ma takiej promocji w centrum zniżek  - po prostu wyparowała. Nawet nie ma w sekcji zakończone. Zostało to chamsko zakończone bez uprzedzenia i przed terminie.

oznacz moderatorów
40 ODPOWIEDZI 40

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ArantesArt 

Wejdź na swoim profilu w zakładkę Sklep i stamtąd aktywuj.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Tylko jak tam wchodzę to nie mam pierwszych 30 dni za darmo tylko od razu muszę płacić  😕 a była promocja że za darmo (wypróbuj bezpłatnie abonament podstawowy - oferta ważna do 30 listopada 2022)

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ArantesArt 

Kurczę, ja przed chwilą jak przeczytałam Twój wpis tak właśnie aktywowałam i za 0 zł.

2022-10-27.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

A wyświetlało ci się że 0 zł czy 49 zł? Bo ja mam od razu 49 😕

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ArantesArt   Od razu widziałam 0

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

u mnie mogę aktywować, ale w cenie 49zł, czyli normalnie jak było. Może wcześniej aktywowałaś tą promocję i stąd za free ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  

Może i coś kliknęłam, teraz już sama zgłupiałam. Co nie zmienia faktu, że bezczelność Allegro przekracza już wszelkie granice. 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

była faktycznie taka promocja, jeszcze 2-3 dni temu widziałem. Sam miałem aktywować na jednym z kont, ale faktycznie usunęli ją i nie ma jej w zakończonych. Strasznie kiepskie te zagrywki allegro, tam był raptem 1 miesiac za free i nawet na to się połakomili - ale wstyd.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Mega wstyd. Co chwilę dostaję maile o zmianach na allegro - praktycznie tylko na gorsze - wyższe prowizje, więcej obowiązków (moje kategorie muszą być w 100% połączone), większe opłaty za wysyłki, trudniej o smart....  I tutaj taka wtopa 😕

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@ArantesArt 

Baselinkera można mieć na 3 miesiące za freee w promocji wykorzystując kod innego matketplace, w ciągu ostatniego tygodnia udało mi się wyeksportowac oferty z allegro do base, a z tamtąd do dwóch innych matketplace, teraz pracuję nad exportem do trzeciego i własnego sklepu.

 Tu jest coraz gorzej, coraz trudniej i coraz drożej, a nie bywałe są sztuczki z ukrywaniem prowizji, gdzie tylko można, podczas sprzedaży dosłownie wyskakują jak matrioszki.

 

 

oznacz moderatorów

e-podarunki
#8 Zapaleniec#

Co za chamstwo! U mnie także była taka oferta w centrum zniżek, ale została usunięta. Co za żenada.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@e-podarunki pewnie skończył się czas na aktywację zniżki .

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

to byłby chociaż w zakończonych, a tak usunęli, żeby nawet śladu nie zostało w zakładkach. Bardzo to słabe ze strony allegro, pożałowali nawet jednego darmowego miesiąca i cichcem wycofali się z promocji. Nie sądziłem, że mają takie tanie zagrywki.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mikeza ostatnią propozycję zniżki na abonament podstawowy otrzymałem w sierpniu i figuruje w zakończonych jako ,,wygasła ,,.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

na koncie gdzie miałem abonament promocji nie było, to logiczne, ale na drugim wisiała jeszcze 2 dni temu, zniknęła jak kamfora chyba wczoraj i śladu po niej nie ma. Tanie chwyty allegro, żeby jeszcze trochę uciułać, aż się nie chce wierzyć.

też mam tylko tą wygasłą w sierpniu, bo ta późniejsza została całkowicie usunięta, nawet z zakończonych. O tym tutaj piszemy, a była na 100%, bo sam chciałem skorzystać z niej.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mikeza może wprowadzili jakiś zapis w regulaminie , ale siedź i czytaj .... wołamy  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria 

Tutaj jest regulamin tej promocji: https://allegro.pl/regulaminy/bezplatny-dostep-do-abonamentu-podstawowego-do-konca-listopada-2022-yP...

Na szczęście mam jeszcze email od Allegro z powiadomieniem o tej zniżce.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Jak dobrze że ktoś ma na to maila. Musze sprawdzić swoja pocztę

oznacz moderatorów