anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zakończono wcześniej promocję na wypróbowanie abonamentu podstawowego?

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego zakończono wcześniej promocję na wypróbowanie abonamentu podstawowego (KTÓRA MIAŁA BYĆ DOSTĘPNA DO 30 LISTOPADA!!!!)? Wiadomo chcą uniknąć opłaty 1 zł muszę włączyć abonament. Jak zaczęłam czytać o abonamentach to była promocja do 30 listopada że pierwsze 30 dni za darmo (tak było 3 dni temu). Tak po prostu żeby wypróbować. Było oznaczone, że oferta ważna do 30 listopada. Dziś pomyślałam że już aktywuję ten pierwszy raz a tu PYK... Nie ma takiej promocji w centrum zniżek  - po prostu wyparowała. Nawet nie ma w sekcji zakończone. Zostało to chamsko zakończone bez uprzedzenia i przed terminie.

oznacz moderatorów
40 ODPOWIEDZI 40

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Na czacie mi odpowiedzieli "Przepraszam za utrudnienia. Mam informację, że zniżka dziś lub jutro około godziny 12 trafi ponownie do Centrum Zniżek (będzie dla Pani dostępna, jeśli na koncie nie miała Pani włączonego abonamentu)." Jakiś cień nadziej 🙂

oznacz moderatorów

e-podarunki
#8 Zapaleniec#

Właśnie nie. Mogłam ją aktywować do 31 października, mam potwierdzenie na mailu, bo pisałam do allegro, czy dobrze rozumiem tę promocję 😉

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

U mnie to samo. Była zniżka na abonament do 31 października i znikła.

oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Mi się wydaje że była do 30 listopada, co do terminu końca październik czy listopad nie będę się kłócić. Na pewno było do końca miesiąca. Też sobie zapisałam aktywować abonament w promocji przed listopadem i tu takie chamskie zagranie

oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie tez miałam tą informację że mam jeszcze czas aby to aktywować. Wiadomo pomyślałam że aktywuję jak najbliżej listopada żeby już w listopadzie nie płacić tego słynnego 1 zł

oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Proszę moderatorów o wypowiedź w tej kwestii

oznacz moderatorów

e-podarunki
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

Też bym chciał wiedzieć o co tutaj chodzi. Miałem zapisane żeby 28.10 aktywować tą promocję, wchodzę dziś do centrum zniżek a tam ani śladu po zniżce. Termin na aktywację na pewno jeszcze nie minął. 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

No cóż, musieli policzyć jaki to przyniesie w skali miesiąca zysk, przecież doskonałe wiemy cytując klasyka z hotelu zaciszne jak ważne dla Amerykanów są pieniądze

 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Chyba im zabrakło dla kogoś na premię do wypłaty i wyłączyli na chwilę promocję 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

No to niezły numer wykręcili ,sam akurat kilka dni temu aktywowałem teraz nawet nikt z moderatorów nie chce się w temacie wypowiedzieć. Żenada.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Mi właśnie tez wróciła ta zniżka - już aktywowałam żeby nie było że za chwile zniknie 😛

oznacz moderatorów

e-podarunki
#8 Zapaleniec#

"Otrzymaliśmy informację o problemach technicznych i sprawdzamy tę sytuację" buhahahahahahahahahhahhahaa

Cud na Wisłą - zniżki wróciły 😉

Spokojnego dnia!

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@e-podarunki aż dziw , że pomimo wielu wezwań żaden z moderatorów nie włączył się do wątku .

oznacz moderatorów

e-podarunki
#8 Zapaleniec#

piątek, piąteczek, piątunio 😉 😄 😄 

Ja Tobie  chciałam podziękować za szybką reakcję. Już dawno chciałam Ci to napisać, bo czytam, to co piszesz i podoba mie się to 😉

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

A promocji jak nie było, tak nadal nie ma 🙂 magicznie zniknęła i nie wróciła

oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

mi przywrócili i od razu aktywowałam

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ArantesArt, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. 

Formularze, gdzie można aktywować opcje dodatkowe (abonament), nie są połączone z Centrum Zniżek. Oznacza to, że choć zobaczysz informację o opłacie, nie naliczymy jej (w trakcie trwania promocji). To, czy naliczyliśmy opłatę sprawdzisz w zakładce Rozliczenia z Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mr_oma Mam nadzieję, że zwrócicie wpłatę za aktywowany abonament mimo, że promocja jeszcze się nie skończyła i usunęliście ją z Centrum Zniżek 🙂 miała wrócić do zakładki 3 dni temu.

 

DarkStoorM_1-1667250829370.png

oznacz moderatorów