anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatkowe adresy e-mail

mako_smart
#8 Zapaleniec#

Mam problem.

W ustawieniach konta dodałem dodatkowy adres email.

Niestety na dodany adres mailowy nie przychodzą żadnej wiadomości z allegro. Zupełnie nic!

Tylko na adres główny.

O co chodzi? 

Coś gdzieś jeszcze muszę zmienić w ustawieniach?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mako_smart, mejle od Allegro zawsze przychodzą na adres główny. Adresy dodatkowe umożliwiają wysyłanie wiadomości (np. przez Twoich pracowników). Jest to przydatne, gdy kilka osób pracuje na jednym koncie Allegro - dodatkowy mejl może służyć odpowiadaniu na pytania kupujących. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mako_poznan
#9 Pomysłodawca#

A w jaki sposób można ten problem rozwiązać?

Potrzebuję aby maile trafiały na jeszcze jeden mail.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mako_poznan, spróbuj w takim razie przekierowania mejli bezpośrednio z domyślnej skrzynki odbiorczej. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mako_smart
#8 Zapaleniec#

Przekierowanie nie jest rozwiązaniem.

Jak działa abonament? Zakładka uprawnieni użytkownicy? Czy dodanie takiego użytkownika to dodanie adresu mailowego i na konto użytkownika przychodzą maila czy też nie?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mako_smart W zakładce "Uprawnieni użytkownicy" możesz umożliwić dostęp pracownikowi do Centrum Wiadomości, zakładki Zamówienia, Moje Oferty i wiele innych (przeczytasz o tym w artykule: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konto/uprawnienia-do-konta-9gMljzKnwCe). Jednak dodanie uprawnień użytkownikowi nie wpłynie na wiadomości mejlowe. 

Czy masz na myśli jakieś konkretne wiadomości od Allegro? Daj znać, być może istnieje inne rozwiązanie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mako_smart
#8 Zapaleniec#

Chodzi mi o wiadomość związane z rachunkowością. Czyli te o tytule: "Wypłata środków" i "Już czas! Ureguluj rachunek na Allegro".

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mako_smart Powiadomienia są wysyłane tylko na adres mailowy, na który zarejestrowane jest Twoje konto - główny adres podany w ustawieniach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów