anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Domyślny sposób dostawy - wcześniej Inpost, teraz Allegro UPS

promotura
#8 Zapaleniec#

Witam,

Po zmianie konta na firmowe i dodaniu kilku innych metod dostawy żeby Smart mi się z powrotem aktywował, zauważyłem że dla kupujących domyślnie podpowiada się opcja dostawy Allegro UPS w opcji Smart (jako że ta osoba ma aktywnego Smarta). Podejrzewam że dlatego też wpadł mi pierwszy zakup z opcją dostawy Allegro UPS.

Wcześniej natomiast domyślnie pokazywała się opcja Allegro Paczkomaty Inpost. Czy jest możliwa zmiana opcji domyślnej (np. dla użytkownika który u mnie nic nie kupował) z powrotem na Inposta? Czy mogę coś tutaj zmienić po swojej stronie jako sprzedawca, żeby podpowiadało kupującym Inposta?

Dziękuję!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

arkadius69
#11 Animator#

Usuń One Boxa bo to najgorsza forma dostawy paczki docierają po tygodniu  

oznacz moderatorów

promotura
#8 Zapaleniec#

Hej, nie mam One Boxa w swoich opcjach dostawy. Pytanie dotyczyło opcji Allegro Kurier UPS, być może słabo doprecyzowałem. Niemniej jednak, dzięki za informację - będę na One Boxa uważać w przyszłości 🙂

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@promotura Kupujący widzą wszystkie udostępnione przez Ciebie metody dostawy i samodzielnie wybierają tę, którą ma być realizowana przesyłka. Wszystko zależy od ich decyzji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

promotura
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź. Natomiast chyba nie do końca tak to działa - przynajmniej w niektórych przypadkach. Sprawdziłem u dziewczyny na telefonie, pod aukcją jest "szybki zakup" i tam jej się podpowiada Allegro Kurier UPS (a poniżej: opcja płatności blikiem). Dopiero po kliknięciu opcji "zmień", pojawiają się inne opcje dostawy oraz odbioru osobistego, natomiast Kurier UPS jest widoczny na pierwszym miejscu i domyślnie wybrany. Będę wdzięczny za sprawdzenie i info zwrotne dlaczego tak to działa. Sprawdziliśmy po naszej stronie, i jej poprzednie zamówienie to był kurier DPD, dopiero drugie z kolei (przedostatnie) to był kurier UPS. Czy to ma znaczenie? 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@promotura Sprawdzimy to, ale podaj mi proszę przykłady ofert, których dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Lessor_Agresor
#1 Nowicjusz#

mi się to bardzo nie podoba. Do tej pory jak zamawiałem to wszystko było InPostem a teraz nagle wszystko zaznacza się kurierem. Bardzo nie chce żeby kurier o 8 rano budził moją żonę i małe dziecko. Niestety sposób wysyłki wcale nie jest takn łatwo widoczny i często zdarza się, że tym razem paczka znów przyjdzie kurierem... Rozumiem że dla Allegro to oszczędność bo wysyłka jest tańsza ale jest to flustrujące... Wolałbym mieć ustawienie domyślne jako wysyłka do Paczkomatu Inpost

oznacz moderatorów