anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dopłata pocztex kurier 48

StanleyClothes
#8 Zapaleniec#

Witam

Dzisiaj w rozliczeniach z allegro zobaczyłem, że została naliczona 27x opłata dodatkowa do usługi pocztex kurier 48 każda na kwotę 59,95 zł. Paczki były nadawane przez allegro wysyłam. Dodam, że że paczki nie przekraczały wymiarów oraz wagi. Miał ktoś podobną sytuację? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@StanleyClothes  Może miały nieregularne kształty ? Teraz PP ma bzika na tym punkcie.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@StanleyClothes przekroczyłeś któryś wymiar 😞

Allegro Pocztex Kurier 48 (maksymalne parametry przesyłki: max waga 30kg; max suma boków: długość+szerokość+wysokość do 250cm; najdłuższy bok max 150cm)

Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch (maksymalne parametry przesyłki: max waga 20kg; max wymiary 70x60x60, w automatach pocztowych: max wymiary 60x47x37)

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MobilnyOgrod
#8 Zapaleniec#

StanleyClothes jak wyszedłeś z tej sytuacji? Mam identyczną sprawę - dopłaty doliczone są za marzec. 😞

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@MobilnyOgrod @StanleyClothes Wczoraj był wątek na ten temat (kurier DPD) działanie firmy podobne ,sprzedawca szuka chętnych do złożenia skargi ,przejrzyjcie sobie .Podobno firmy kurierskie dużo sobie naliczają za niestandardowe gabaryty przesyłki .

oznacz moderatorów

StanleyClothes
#8 Zapaleniec#

Została zlożona reklamacja do PP, która została przez przewoźnika uznana. Niestety od listopada allegro nie zwróciło pieniędzy (łącznie 3800 zł) tłumacząc, że nie otrzymali jeszcze korekty faktur za rok 2020 od PP. 

oznacz moderatorów

MobilnyOgrod
#8 Zapaleniec#

Czy reklamacje była składana przez allegro?

oznacz moderatorów

StanleyClothes
#8 Zapaleniec#

Nie, reklamacja była składana bezpośrednio u przewoźnika. 

oznacz moderatorów

MobilnyOgrod
#8 Zapaleniec#

Dziękuje.

oznacz moderatorów