anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD odrzucona reklamacja

mixshopbyann
#8 Zapaleniec#

Hej,

Tak jak w tytule, odrzucili mi reklamację z dpd. Ewidentne uszkodzenie w transporcie. W środku wszystko ładnie zabezpieczone, ale jak przyjechało do klienta to było kilka wgniecen, na zew. nie było śladów na paczce. 

Zdaniem DPD uszkodzenia nie uległy z ich winy. Dodatkowo argumentują, że klient nie sporządził protokołu przy kurierze/nie sprawdził paczki przy nim itp. A z tego co wiem, klient nie jest do tego zobligowany. Zgłasza ten fakt sprzedającemu i on już powinien dalej poprowadzić temat. Dostałam odrzucają reklamację właśnie z tego tytułu. Już się odwolywałam od tej decyzji, oczywiście ponowna odmowa i te same argumenty. Mam już tylko jedno wyjście pójście do sądu

Już mam dosyć tego dpd, przecież do jakaś kpina...

Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Może ja coś źle rozumiem. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

standard, żadna reklamacja DPD nie została uznana. Zawsze zasłaniają się jakimiś wymysłami, mimo, że są niezgodne z prawdą. A to, że naklejki nie ma uwaga szkło a na paczce jest piktogram. Dla nich to nie ważne, a to, że źle była zabezpieczona (chociaż sami napisali, że zabezpieczeń było tyle, że uszkodzenie jest generalnie nie możliwe). Także odpuść. Szkoda Twojego czasu i  nerwów. Z firmami kurierskimi nie wygrasz.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Pisano tutaj, że klient może w ciągu 7 dni sporządzić protokół szkody. Jeżeli taki problem wystąpił, trzeba klienta po prostu poprosić o wezwanie kuriera w celu sporządzenia takiego protokołu. Oczywiście klient tego nie musi robić, to jego wolna wola. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mixshopbyann moje spostrzeżenie ,, zrezygnowałem z usłług tej firmy jakieś 6-7 lat temu ,,

Nie rozumiem dlaczego tak uczepiliście się tej firmy , ja jestem cały w skowronkach 😀

oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Odpowiedź jest prosta, trzeba by było ze wszystkich zrezygnować i w ogóle ni wysyłać. Ze wszystkimi są jakieś problemy: z Inpostem, Pocztą Polską, GLS, Geisem, DHL, DPD. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jeżeli było to allegro dpd

to reklamuj to w allegro

oznacz moderatorów