anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Formularz dostaw - jak zwiększyć ilość sztuk przy odbiorze osobistym?

MAMY ROZWIĄZANIE!
roletyexpert
#7 Wielbiciel#

Witam.

Jak w formularzu dostaw zwiększyć ilość sztuk możliwych do odebrania osobiście. przy wybraniu tej metody ilość sztuk jest wyblakła i nie można tego edytować... Dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Napisz dokładnie, krok po kroku, o co Ci chodzi. Aby odebrać osobiście więcej sztuk towaru, trzeba wcześniej więcej sztuk kupić.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

roletyexpert zobacz i lejest w ofercie dostępnych szuk , węcej nie kupisz niż sprzedawca aktualnie ma na stanie .

oznacz moderatorów
roletyexpert
#7 Wielbiciel#

przy wystawianiu przedmiotu tworze formularz dostaw, wybieram różne możliwości dostaw, oraz wybieram odbiór osobisty, pokazuja sie dwie tabelki pierwsza koszt dostawy i jest wpisane 0zł - logiczne ze nie można edytować, ale w drugiej przy ilości sztuk jest wpisane ilość sztuk i tam jest standardowo wpisane 1 szt ( tam gdzie przy paczce wpisujemy ilosc sztuk które możemy wysłać w paczce) przy np dostawie kurierskiej moge wpisac np. 5 szt czy 100szt, przy odbiorze osobistym ta wartość nie chce mi sie edytować 😞

oznacz moderatorów
roletyexpert
#7 Wielbiciel#

a co za tym idzie jeżeli klient kupuje 20 szt to już mu się nie pojawia opcja odbioru osobistego ponieważ odebrać może tylko jedną sztukę 🙂 wiem nie logiczne ale tak mam

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@roletyexpert To pole formularza jest nieedytowalne. Jaki byłby w tym sens?

Tak w ogóle to ustawiłeś punkt odbioru osobistego?
https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/udostepniasz-klientom-odbior-osobisty-sprawdz-co-zrobic-zeby-mo...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
roletyexpert
#7 Wielbiciel#

@Knowhere udało się, dzięki za pomoc, pozdrawiam

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@roletyexpert Nie ma za co, również pozdrawiam:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów