anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę nadać przesyłki do punktu odbioru jak Auchan, Pakersi, Kolporter itp?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MartinRigs
#8 Zapaleniec#

Witam

Dzisiaj zmieniłem u siebie ilość dostaw, chciałem włączyć jedynie Allegro One.  oraz paczkomat Orlen. Ale zamiast tylko tego włączyły mi się też inne formy dostaw np: Kolporter, Epaka, Furgonetka, Auchan, Pakersi, Poczta Polska, RUCH, Żabka, Lewiatan, Sklep ABC, Biedronka, Delikatesy Centrum.

Teraz tak patrze że np. Epaka co prawda ma w Bydgoszczy punk nadania ale jest on bardzo oddalony od miejsca gdzie pracuje. Auchana też nie mam za oknem, Żabkę mam kilka bloków dalej, sklep ABC jest... na innym osiedlu. Toć przy powiedzmy 10 klientach dziennie i każdy wybierze inną formę dostawy to będę poświęcał cały dzień aby z jedną paczką jeździć po całej Bydgoszczy! Tak ma być? Nie mogę albo nie widzę żadnej informacji w pigułce gdzie mogę paczki oddać w "jednym miejscu". Albo przynajmniej aby nie było dalej niż xxx metrów. 

 

A cała zmiana jest podyktowana tym, że dostałem od allegro maila aby wrzucić w dostawę allegro one aby nie stracić oznaczenia wysyłkę SMART.

Jak usunąć te wszystkie pozostałe formy aby został mi tylko allegro one paczkomat, inpost paczkomat, paczkomat orlen, ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@MartinRigs to że masz tyle punktów nie znaczy że nadajesz oddzielnie i latasz po sklepach, wystarczy nadać na poczcie odbiór w punkcie a dostarczają do wszystkich punktów 🙂

https://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
MartinRigs
#8 Zapaleniec#

Dobrze a pozostałe czyli: Kolporter, Epaka, Furgonetka, Auchan, Pakersi,

Kolporter - kolporter odpada bo jest po prostu za daleko w Bydgoszczy jest tylko 5 punktów nadania  z tego co widzę na ich stronie.

Epaka - też - za daleko aby jechać z jedną paczką. Bo nie sądzę że od razu ludzie się rzucą.

Furgonetka - widzę że oddam przy orlenie więc to OK.

Auchan - to podróż do sklepu Auchan? Jak tak to wolałbym to usunąć.

PAKERSI - na ich stronie Cała bydgoszcz nie ma ani jednego punktu..... tego też bym nie chciał.

 

Co robić ?

 

 

 

oznacz moderatorów
MartinRigs
#8 Zapaleniec#

No dobrze ale... jak usunąć kilka metod dostawy? np. PAKERSI - w Bydgoszczy nie ma ani jednego punktu. Nie będę przecież z paczką jechał do innego miasta.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MartinRigs nie muszisz usuwać tych punktów odbioru, ponieważ są to punkty, w których kupujący mogą odebrać przesyłki. To, że ktoś wybierze jako punkt odbioru Auchan, nie znaczy, że Ty masz nadać przesyłkę w Auchan, możesz ją nadać w naszym automacie paczkowym (Allegro One Box) albo w punkcie (Allegro One Punkt), a kupujący odbierze ją w Auchan 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
MartinRigs
#8 Zapaleniec#

Dziękuje Pani Moniko za tą wiadomość.

oznacz moderatorów