anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile można czekać na wypłatę pieniędzy

oliiwier_
#7 Wielbiciel#

Niedawno sprzedałem konto do gry i czekam na pieniądze za nie, jednak wysłałem już 1zł to payU żeby zweryfikowano mi konto i czekam już od tygodnia ile można czekać aż weryfikacja konta sie skończy

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Vryko
#18 Luminarz#

Zapytaj tutaj, np. na czacie: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

My tego nie wiemy. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

My w grudniu 2019 roku mieliśmy taki przypadek, przy 4 kontach firmowych, że zmieniliśmy częstotliwość wypłat z raz w tygodniu na codziennie. Konta były zweryfikowane, ale wypłaty zostały zablokowane. Wysyłaliśmy po kilka wpłat 1 zł w celu ponownej weryfikacji, ale nic się nie działo, nie mieliśmy też odpowiedzi na zgłoszenia do Allegro a zablokowali nam kilka tysięcy złotych.

W końcu pomógł czat z pracownikami Allegro, którzy skontaktowali się z PayU, ci z PayU zażądali od nas skanów z dowodów osobistych że my to my, ale sprawa ruszyła i po przesłaniu skanów w przeciągu tygodnia zaczęły nam wpływać zablokowane wpłaty.

Spróbuj skontaktować się przez czat Allegro z pracownikiem, bo tak to będziesz czekał do śmierci, jak ci nie aktywowali w ciągu 48 godzin od wpłaty to zapomnij.

Pocieszające jest to, że jak aktywują odzyskasz wpłatę 1 zł 🙂

oznacz moderatorów