anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa weryfikacja PayU?

Client:83593273
#8 Zapaleniec#

Witam. Przelewem zrobiłem 1.01zł tak jak proszono  i czekam drugi dzień na weryfikację, abym mógł wypłacić pieniądze za sprzedaż przedmiotu. Wiadomo ile bedę musiał jeszcze czekać?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:83593273 3 dni robocze. Dane osobowe konta Allegro muszą być takie same, jak dane osobowe konta w banku.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83593273 Na Twoim koncie widzę dzisiejszą datę przy rozpoczętym procesie weryfikacji i informację, że operator czeka na wpłatę weryfikacyjną. Sprawdź proszę jakie informacje są dostępne w tej zakładce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:83593273
#8 Zapaleniec#

Możliwe że dlatego że nie miałem całego imienia wpisanego na Allegro to dłużej to trwa? W banku mam całe imię, tu zmieniłem i wysłałem formularz zmiany żeby było całe, a w zakładce pisze ze czekamy na Twój przelew, zrobiłem dwa nawet.   @nat_not 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83593273 weryfikacja trwa do 3 dni roboczych, a w tej chwili Twój przelew jest weryfikowany, ale najprawdopodobniej nie zostanie zaakceptowany przez to, że nie ma pełnego imienia na koncie, czyli teoretycznie mogłoby należeć do kogoś innego o takim nazwisku i imieniu na M 🙂 Dlatego poczekaj proszę na poprawę imienia na koncie i wtedy wykonaj przelew weryfilacyjny ponownie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:83593273
#8 Zapaleniec#

Jeśli wysłałem taki formularz zmiany to muszę teraz czekać aż zostanie to rozpatrzone do poniedziałku? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83593273 powinno to nastąpić szybciej, napisałam dodatkowo z prośbą o przyspieszenie weryfikacji. Otrzymasz od nas e-maila, gdy zmiana będzie wprowadzona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:83593273
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, teraz tylko wystarczy czekać 

oznacz moderatorów

Client:83593273
#8 Zapaleniec#

Dostałem odpowiedź dzisiaj, napisali że odrzucili mój formularz, zaznaczyłem tam błędne dane, jak teraz mam wypłacić 350zł które tam jest? Czy kupujący może prosić o zwrot lub czy mogę za te środki kupić coś od niego, aby pieniądze wróciły do niego?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83593273 Zleciłeś już zwrot tych środków. Kupujący otrzyma pieniądze w ciągu kilku dni roboczych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów