anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

IN Post opłaty dodatkowe, co to znaczy?

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

IN Post opłaty dodatkowe.

W rachunku mam doliczane in post oplaty dodatkowe powielone ok 6 razy . kwota jednej dopłaty 3,68zł. Czego dotyczą w/wymienione dopłaty. Brak dokładnego opisu i nr oferty którego dotyczą powoduje ,że dla mnie są kompletnie niejasne.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

ulaabc wygenerowałeś niewłaściwy gabaryt przesyłki . Pilnuj wymiarów , dopłat nie będzie .

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Jest jakiś zapis w regulaminie, który mówi o tym ,że zmiana gabarytu z A na B powoduje dopłatę , chętnie poczytam

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Dzięki,  Jest jakieś miejsce gdzie na starcie mogę ustawić gabaryt do tej pory w allegro smart nie ustawiałam np plecak nie zawsze mieści się w gabarycie A..?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc generując etykietę w Managerze przesyłek masz do wyboru gabaryt A, B lub C. Sprawdź proszę tą instrukcję, w razie pytań, chętnie pomogę 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Zawsze postępuję tak samo, loguję się do managera, zaznaczam gabaryty przy wyborze odbiorcy, opłacam przesyłki, jednak nigdy wcześniej nie miałam dopłat za ponadgabarytowe przesyłki

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ulaabc dopłatę możesz mieć nie tylko za ponadgabaryt . Jeśli puścisz np. w C przesyłkę o wysokości 19 cm to również za zmianę z C na B Inpost może nałożyć opłatę . To działa przy każdej weryfikacji gabarytu .

oznacz moderatorów