anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost - brak możliwości nadania paczki z poziomu Allegro

MED_PRA_mp_pl
#7 Wielbiciel#

Od wczoraj nie mam możliwości wygenerowania listu przewozowego dla paczek Allegro Paczkomaty InPost. Wcześniej działało wszystko sprawnie, teraz pokazuje się błąd przy na ostatniej prostej czyli po podsumowaniu a przed wygenerowaniem listu. Taka sama sytuacja przy 6 zamówieniach. Czy ktoś też ma taki problem, czy to tylko u mnie?

Zgłaszaliśmy sprawę Allegro, ale od kilku godzin żadnej odpowiedzi a problem występuje nadal. Nie chcę nawet myśleć jak wpłynie to na statystyki i zadowolenie kupujących...

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MED_PRA_mp_pl Cześć. Rozumiem, że paczki nadajesz przez narzędzie Wysyłam z Allegro? Czy możesz przesłać mi zrzut ekranu z komunikatem o błędzie? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MED_PRA_mp_pl
#7 Wielbiciel#

Tak, paczki nadaję przez narzędzie Wysyłam z Allegro. Sprawa zgłoszona do Allegro dziś ok. godz. 9:30 ale brak reakcji, a problem nadal występuje.  Byliśmy ciekawi czy inni też mają ten problem.Inpost próba nieudana 1.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MED_PRA_mp_pl Dzięki, konsultuję tę sprawę. Czy możesz nadać przesyłki ze starego widoku WzA? Trafisz do niego, jeśli wejdziesz bezpośrednio przez link wysylam.allegro.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MED_PRA_mp_pl
#7 Wielbiciel#

Ani ze starego ani z nowego widoku nie mam możliwości nadawania przesyłek. Inpost próba nieudana (2).jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MED_PRA_mp_pl Bardzo Cię przepraszam za te problemy. Możesz nadać teraz przesyłkę ponownie - InPost miał problemy ze swoim API i przez to nie dało się zamawiać przesyłek. Już wszystko wróciło do normy, dziękuję za cierpliwość. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów