anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak aktywować wypłatę na konto Revolut? cz2

MAMY ROZWIĄZANIE!
beatadep
#8 Zapaleniec#

Po raz kolejny podbijam temat po dwóch dnia rozmów z konsultantami Allegro wnioski:

Revolut aktualnie przeszedł na konta z polskim IBAN i dla przelewów wysyłanych na polskie konta automatycznie przełącza się na Polski numer konta udostępniony w panelu jako"Lokalny" co powoduje że cokolwiek i jakkolwiek nie wysyłalibyśmy przelewu i tak pójdzie z Polskiego konta.

Co na to allegro:

1) Dzień pierwszy: Pani konsultantka - źle Pani wpisała konto ma być takie z którego przychodzi przelew a nie przyszedł z prefixem LTxxxxx tylko normalny Polski numer

2) robię drugi przelew zmieniwszy wcześniej numer konta na lokalny Revolut --- uwaga test z konta córki wysłany na konto lokalne i przelew doszedł na Revolut bez przelewu zagranicznego) i znów mail od allegro że nie przeszło

3) dzień drugi rozmów z konsultantami i małe podsumowanie (mam podniesione ciśnienie wiec sory) : nie i ch... PayU wypłaca do revoluta tylko na konto zagraniczne i nie ma możliwości ustawienia innego konta Polskiego chociaż z takie przychodzi przelew i nie autoryzujesz się kontem zagranicznym bo NIE i tyle. Oczywiście nie uda sie autoryzować konta polskiego bo to nie allegro autoryzuje konta tylko PAYU (wg konsultanta) i w swojej wspaniałomyślności uznało że będzie Revoluta obsługiwać tylko i wyłacznie jako przelewy zagraniczne CHOCIAŻ MOŻE PRZEZ POLSKIE PRZELEWY.

Może jednak allegro sie zmityguje i wypowie w tym temacie widzimisie PAYU albo coś z tym zrobi

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@beatadep przykro mi, ale nie przeskoczymy tego, że operator może aktywować wypłaty tylko na konto zagraniczne. Numer polski jest numerem technicznym banku i dlatego nie można aktywować na niego wypłat. Aby weryfikacja się udała przelew musi zostać przekaznany z konta z prefixem LT, dlatego wykonaj go proszę w euro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sebastian113
#10 Popularyzator#

Witam.

nie dawno miałem walkę z tym :

Konta:

przy dostępnej kwocie jaest zakładka : klikamy dodaj EURO , zakupić euro .

pozniej przelew weryfikacyjny :

klikamy : w kwote wybieramy euro , przelew międzynarodowy , Polska i zwrócić uwage czy nie przeskoczyło na PL  jak tak , zmieniamy na Euro (tylko euro) , a dalej to wiadomo , tytuł itp ...

w ten sposóbb przelew zostanie zaksięgowany z LT nie lokalnego 🙂

Powodzenia

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

@la_nika 

Monia podpowiedz mi jak zrobić aby mieć wypłaty na żądanie a nie standardowo 1-go i 14-go

Widzę, że aktywnie pomagałaś Sebastianowi i ma ustawione na żądanie 

@sebastian113  Ty miałeś konto prywatne stąd tyle problemów, ja mam firmowe więc przelew poszedł bez problemu gdyż przy firmowych zawsze idzie z konta a nie z technicznego

Fajnie że rozgryzłeś temat z podmianą waluty - to będzie bardzo dobra rada dla innych gdyż co chwilę się pojawia ten problem. Allegro powinno to zapisać i w każdym zapytaniu udzielić takiej odpowiedzi zgodnie z tym jak to zrobiłeś.

Wnioskuję o przyznanie Ci wielkiego rabatu lub wyjątkowej promocji ze strony Allegro gdyż temat jest wałkowany niemal każdego dnia i nikt nie odpowiedział jak to zrobić. Taka rada dla innych oraz Allegro powinna zostać PREMIOWANA @la_nika  wspomnij w odpowiednim dziale aby porada Sebastiana została wzorcem do ewentualnych zapytań o aktywację oraz jakiś bonusik dla kolegi 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lottoys to prawda @sebastian113 jest super kolegą i bardzo się cieszę, że pomimo trudnych doświadczeń z aktywacją chętnie dzieli się tym czego się dowiedział 🙂 
Przy wypłatach na konto zagraniczne nie można ustawić wypłat na żądanie tzn. ustawić można, ale one i tak będą zlecane 1. i 14. dnia miesiąca i tylko jeśli saldo u jednego operatora będzie wyższe niż 4 tysiące to wypłaty mogą być zlecane codziennie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sebastian113
#10 Popularyzator#

z takimi dziewczynami jak @ko_alka @la_nika  można dużo zdziałać 🙂

@lottoys dziękuje za miłe slowo.

Po to tu razem jestesmy aby sobie pomagać , ja nie z tych że ' nie powiem , niech się męczą '

Udało mi się ogarnąć , więc niech inni z tego korzystają 🙂

teraz to wydaje się takie proste i oczywiste , ale miesiąc temu to czarna magia i ten poziom grrr za każdą odmową .... hehehe BEZCENNE

oznacz moderatorów
beatadep
#8 Zapaleniec#

wczoraj na to wpadł i tak własnie wieczorem zrobiłam zobaczymy czy przejdzie o wynikach poinformuję

oznacz moderatorów
patryk-812
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem tak jak zaleciłeś i w moim przypadku niestety nadal nie przechodzi weryfikacja 

oznacz moderatorów
patryk-812
#7 Wielbiciel#

Zapomniałem napisać ponownie, przelew weryfikacyjny się udał, dziękuje. Szkoda tylko ze przelewy24 nie da się aktywować z kontem zagranicznym 😕

oznacz moderatorów
Brianka
#7 Wielbiciel#

Czy można ge zapytać, jaką kwotę Pan przelał po zmianie na euro?

oznacz moderatorów
NajlepszeTo
#8 Zapaleniec#

Numer konta polski i zagraniczny mam taki sam w Revolucie 😞

To znaczy dla przelewów krajowych i zagranicznych wybierając walutę Euro.

oznacz moderatorów