anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak działa Smart! w przypadku licytacji charytatywnej?

MAMY ROZWIĄZANIE!
stylowo-ja
#8 Zapaleniec#

Dziś zostało utworzone konto charytatywni dla mojego synka. Chciałabym umieścić aukcje. Mam wykupiony Smart,ale korzystałam z niego tylko jako kupująca. Czy mogę zaznaczyć taką opcję jako sprzedająca? Nie wiem jak to działa w tą stronę. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@stylowo-ja Nie możesz. Aby aukcja miała opcję Smart, musisz spełnić szereg warunków; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@stylowo-ja Wystawiaj normalnie bez smarta a koszt wysyłki ustaw taki jaki oferuje przewoźnik lub jaki sama będziesz uważać za słuszny.Sam tak wystawiam aukcje charytatywne na różne osoby i jeśli chcesz to podaj dane to sam coś dla niego wystawię.

oznacz moderatorów
stylowo-ja
#8 Zapaleniec#

Witam. Wystawiłam 4 aukcje,ale przyznam szczerze że już kilka lat nie wystawiałam nic na allegro. Jest dużo nowych opcji, których jeszcze nie ogarniam. Nie wiem np.ile w opcjach wysyłki Allegro zaznaczyć sztuk? 1 czy więcej? Zaznaczyłam 1. Nie chcę złamać jakiś zasad. Jak potem wydrukować kod do takiej wysyłki? Jest jakiś specjalny formularz? Wieki tego nie robiłam. Proszę o cenne rady. 

 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Licytacja jest na jedną sztukę czyli dobrze.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

tylko zweryfikuj ceny za przesyłkę żeby nie okazało się że nadawanie Cię więcej będzie kosztowało.

oznacz moderatorów