anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak jest liczony czas na odpowiedź w dni wolne/weekendy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
the-foe
#12 Orędownik#

Mam pytanie, wiadomo, ze ma się 24h na odpowiedź w dyskusji i wiadomo, ze jest "czasowstrzymywacz" tego terminu w dni wolne i weekendy. Tylko nie jestem pewien, czy wstrzymuje on bieg w te dni, czy tylko rozpoczęte dyskusje w te dni biegną dopiero w dni pracy?

Na przykładzie?

Ktoś zaczął dyskusję w południe w piatek, mam czas do soboty w południe czy do poniedziałku w południe? Rozumiem, ze jak dyskusje ktos zacznie w Sobotę w południe to mam czas do końca poniedziałku, czyli do północy z pon na wt?

No i przy okazji, doba allegro zaczyna się normalnie o północy, czy mają jakiś swój na to pomysł np od jakiś godzin porannych, a jeśli to drugie, to jaki ma to wpływ na dni wolne?

Pozdrawiam i dzięki.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mdrogeria
#21 Demiurg#

the-foe Ty możesz mieć wolne ,ale Twoja firma nie .

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@the-foe Czasu odpowiedzi w dyskusjach nie liczymy w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy oraz doba w Allegro liczy się tak samo jak w dobra w zegarze, czyli od północy do północy 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Detailer_pl
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie,

Jak czas odpowiedzi ma się do czasu pracy określonego na Allegro? Jeżeli firma jest otwarta od 08:00 do 16:00 to jak liczony jest czas odpowiedzi w przypadku gdy dostaniemy zapytanie o godzinie 20:00?  Jeżeli odpowiemy o 8:00 rano następnego dnia to znaczy że zajęło nam to 12 godzin? 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Detailer_pl   Ma się nijak do Twojego czasu pracy 😂  Liczą nas na okrągło nawet podczas urlopu. Wyjątkiem są święta i weekendy.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Detailer_pl w liczeniu czasu odpowiedzi nie bierzemy pod uwagę godzin pracy danego sprzedającego. Aby odciążyć Sprzedających od 4 stycznia na niektóre pytania Kupujących odpowie bot Allina. Jej odpowiedzi nie wpłyną na jakość Twojej sprzedaży, jeżeli Kupujący będzie chciał pomimo odpowiedzi Alliny wysłać swoje pytanie, trafi ono do Ciebie w standardowym trybie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
skaut18
#9 Pomysłodawca#

Proszę o informację - ponieważ faktycznie jest to trochę niejasne:

Przykładowo, jeżeli kupujący zada pytanie o godzinie 13 w piątek, to czy mam czas na odpowiedź do soboty do godziny 12:59, czy do poniedziałku do godziny 12:59 ?

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@skaut18 do poniedziałku do 12:59.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów